Rezultate te kerkimit per termin: +Bile

Total: 4565
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.961Z

Rama: Me mua s’do ketë as taksa - bile as biznese

17-09-2012 / Gazeta 55 I dëshpëruar për të ardhur në pushtet, Edi Rama po tregohet i sinqertë e po shpall modelin e diktaturës së Enverit, si modelin e vetëm ekonomik që njeh. Përralla “Do heq taksat” përkthehet në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.103Z

Antikomunisti komunist, bile sigurims

Nga Bashkim KOPLIKU Nëse ky z. Ahmet Sulstarova do të fliste privatisht, nuk do të denjoja ti ktheja përgjigje: ka tamam gjuhën shpifarake dhe mashtruese të një këlyshi të sigurimit komunist, që vesh lëkurën e qengjit, lëkurën e të përndjekurit nga komunizmi, për tu maskuar.  Por a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.488Z

Atdheu është atdhe, bile edhe atëherë, kur të vret

“Fëmijët i porosit ta duan vendin dhe gjuhën tonë, gjer në vuajtje” Letra-Testament e shkrimtarit Mitrush Kuteli, drejtuar gruas dhe fëmijëve të vetKjo është Letra-Testament, që shkrimtari Mitrush Kuteli, u drejtoi gruas dhe fëmijëve të tij, para se të ndahej nga jeta, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.114Z

Adebayor humbë penalltinë, bile edhe i qeshet

Emanuel Adebayor ka qenë një nga dy lojtarët e Tottenhamit që dështuan të shënojnë nga penalltia në ndeshjen ndaj Baselit në Europa League. Adebayoyr goditi penalltinë më të keqe në ndeshje duke goditur lart mbi portë. Por p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.122Z

Bile "diçka" mirë te Liverpooli (VIDEO)

Liverpooli është në krizë të thellë të rezultateve. Por një shpresë po vije nga akademia e skuadrës. Talenti spanjoll, Sergi Canos po mahnitë të gjithë me aftësitë e tij. Djaloshi 16 vjeçar u "vodh" vitin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.919Z

Bile, Ronaldon e mbajtëm në "xhep"

Cristiano Ronaldo nuk doli të jetë rreziku kryesor i Shqipërisë në ndeshjen e sotme. Ylli portugez u markua për mrekulli nga mbrojtja shqiptare. Ronaldo pati disa tentime për gol por që ishte edhe një nga lojtarët me më shumë topa të h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.392Z

Aksident tragjik në Bovillë, 2 viktima dhe 3 të plagosur

Dy persona kanë humbur jetën e tre të tjerë kanë mbetur të plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti rrugor në aksin rrugor Liqeni i BovillësZallherr, Tiranë Një automjet i tipit fuoristrad, me të cilin udhëtonin 6 persona, ka rënë në rreth 100 metra humnerë, çka ka sjellë dhe n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama