Rezultate te kerkimit per termin: +Bilic

Total: 75
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.634Z

Kroacia e Bilic gati per Ukrainen

Tekniku karizmatik ka kerkuar qe skuadra e tij te kthehet me nje rezultat pozitiv nga transferta e veshtire e Kievit. Humbja me Angline ne Zagreb ka ulur me kembe ne toke Kroacine e cila nen drejtimin e Slaven Bilic do rinise edhe nje here aventuren e eleminatoreve te boterorit 2010 kete fundjave.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.203Z

Bilic: Femrat? Futbolli eshte me i bukur

Sllaven Bilic ka thene se ka shume besim te Kroacia e tij ne ndeshjen e pare kunder Austrise dhe se i ka zgjedhur 11 lojtaret titullare per ndeshjen e pare te grupit B qe do te luhet sot ne Vjene. Perpara se te nisej per ne kryeqytetin austriak pasditen e se shtunes, Bilic ka thene se do t'i besoje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.885Z

Vata: Bilic kerkon klubin e Celtic

Tekniku i kombetares se Kroacise, Slaven Bilic mund te marre drejtimin e nje klubi gjate merkatos se kesaj vere. Ne horizont duket skuadra skoceze e Celtic edhe pse per momentin nuk ka asnje konfirmim. Agjenti shqiptar i teknikut ballkanas, Rudi Vata, shprehet se Bilic eshte i gatshem te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.389Z

Bilic: Fitorja me Gjermaninë, historike

E kualifikuar për në cerekfinalet e Euro 2008 pas fitores 2-1 kundër Gjermanisë, Kroacia shfaqet me oreks të madh për të marshuar në gjurmët e gjeneratës 1998, kur vendi i ish-trajnerit të Kombëtares shqiptar, Oto Baric, zuri vendin e tretë në Kupën e Botës të zhvilluar në Francë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.627Z

Slaven Bilic: Pas shqiptarëve, mund të vuaj edhe unë!

Trajneri i njohur kroat, Slaven Bilic ka deklaruar se të enjten mund të përjetoj atë që shqiptarët e përjetuan para një jave në Beograd. Bilic do të udhëtoi me skuadrën që ai drejton, Beshiktashin në Beograd për tu takuar me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.602Z

Euro 2012 Bilic Kroacia eshte e ndershme

Slaven Bilic, trajner i kombëtares kroate të futbollit, dërgoi një mesazh për kombëtaren italiane dhe tifozët e saj dhe mbrojti nderin e ekipit të tij dhe Spanjës para ndeshjes së sotme që këto dy skuadra do të zhvillojnë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.555Z

EURO 2012 Bilic Kroacia eshte e ndershme

Slaven Bilic, trajner i kombëtares kroate të futbollit, dërgoi një mesazh për kombëtaren italiane dhe tifozët e saj dhe mbrojti nderin e ekipit të tij dhe Spanjës para ndeshjes së sotme që këto dy skuadra do të zhvillojnë në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama