Rezultate te kerkimit per termin: +Bilisht +Sporti

Meta: total 64 / total_found 64 / time 0.000 / keyword[0] bilisht / docs[0] 1655 / hits[0] 2529 / keyword[1] sporti / docs[1] 5203 / hits[1] 6961 /
Gramozi heq dorë nga objektivat
  • 2013-09-26

Gramozi heq dorë nga objektivat

Krisildi Lilo Të gjithë jemi bashkëfajtorë për rezultatin e arritur në javën e parë, kur jemi mundur në fushën tonë nga Bilisht Sporti, shprehet kapiteni i Gramozit,  Donald Mete. Ndaj për një autokritikë të shëndosë, na duhet që në takimet e ardhshme të ndryshojmë lojën tonë

No Pic available
  • 2013-04-10

Rilindja socialiste ne sport, eshte e vjetruar Nga Sami Metalija & Vasil Bici

Nese i hedh nje sy Rilindjes socialiste te Rames e Fidelit, gjen absurditete nga me te ndryshmet, por nuk ka asnje rresht per Rilindjen Fideliane te sportit. I vetmi togfjalesh qe lexon, eshte ky paragraf: “ne do te kthejme shkollen ne nje mjedis qe do te ofroje jo vetem arsim, por edhe edukim, le

No Pic available
  • 2012-05-14

Grupi B: Nuk ka shaka, ngjitet direkt Partizani

Të kuqtë kthehen në kategorinë e parë, kurse Naftëtarin e pret ndeshja shtesë me Gramozin   Rezultatet e javës së fundit PERMETI TEPELENA     1-0 NAFTETARI DOMOSDOVA      6-0 ALBPETROLI DELVINA            0-0 BILISHT SPORT TURBINA        3-2 PARTIZANI KELCYR

Dalipi: Të gjitha janë finale, Tërbuni se lëshon kreun
  • 2012-04-13

Dalipi: Të gjitha janë finale, Tërbuni se lëshon kreun

Nga Erjon Saliu   Fitorja e thellë me Erzenin, 4-0, natyrisht që e ka gëzuar pa masë stafin dhe futbollistët e Tërbunit. Drejtori teknik i pukjanëve, Edmond Dalipi, ka besim se skuadra nuk do të ndalet, edhe pse e presin përballje të vështira, siç janë transfertat me Olimpikun dhe

No Pic available
  • 2012-04-02

Grupi B: Partizani ruan kryesimin me goleadë

Naftëtari dhe Tepelena fitojnë jashtë fushe me të njëjtin rezultat, 0-1   Rezultatet e javës së 16-të BILISHT SPORT NAFTETARI   0-1 PARTIZANI PERMETI    5-1 KELCYRA SOPOTI                      2-0 TURBINA TEPELENA     0-1 DELVINA DOMOSDOVA        

No Pic available
  • 2012-03-26

Grupi B: Ska fitues në Kuçovë, afrohet Tepelena

Mbyllet në barazim pa gola kryendeshja Naftëtari-Partizani   Rezultatet e javë së 15-të TEPELENA DELVINA     4-2 SOPOTI TURBINA           1-1 PERMETI KELCYRA       1-1 NAFTETARI PARTIZANI           0-0 ALBPETROL – BILISHT SPORT   4-1 DOMOSDOVA MEMALIA

No Pic available
  • 2011-12-19

Grupi B: Partizani shpallet kampion dimri në Këlcyrë

Naftëtari ngjitet në vend të dytë me golaverazh më të mirë se Bilisht Sporti. Tepelena parakalon Turbinën   Rezultatet e javës së 11-të Dje TEPELENA PERMETI     4-2 DOMOSDOVA NAFTETARI      0-2 TURBINA – BILISHT SPORT        1-1 KELCYRA PARTIZANI  0-1 SOPOTI ME