Rezultate te kerkimit per termin: +Bilishti

Total: 579
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.934Z

Java 20, Sopoti-Bilishti

Sopoti i vendit të fundit (10 pikë) është skuadra me më shumë humbje në kampionatin e Kategorise se Pare: 14 të tilla në 19 ndeshje. Sopoti vjen pas humbjes me Skraparin, Bilishti pas fitores me Luftëtarin. Eminguen Cfarku i Bilishtit” “Na kënaq dhe një pikë në Librazhd”. KATE

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.967Z

Bilishti e Pogradeci, sërish në të Parën

Bilishti Sport e Pogradeci do të luajnë edhe sezonin e ardhshëm, sërish në Kategorinë e Parë, duke shuar shpresat e rivalëve nga Kategoria e Dytë, Vlora e Mamurasi, edhe pse presidentët e dy klubeve më inferiore kishin vendosur shpërblime të mëdha për të realizuar ëndrrat e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.402Z

Miqësore, Bilishti – Pogradeci 3-3

Bilishti barazoi 3-3 me Pogradecin. Dy ekipet jane pjese e Kategorise se Pare. Burimi: Albania-sport.comKliko per te na ndjekur ne TwitterE Hene, 09 Gusht 2010 Shto dhe ti komentin tend Emri dhe e-maili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.590Z

Kategoria e Parë, Lushnja-Bilishti 8-0

www.albania-sport.com- Lushnja shpartalloi 8-0 “fëmijët” e Bilisht Sport, në fitoren më të bujshme të këtij sezoni në Kategorinë e Parë. Pasi humbi terren ndaj Elbasanit të vendit të dytë pas barazimit në mesjavë me Burrelin, Lushnja shkarkoi gjithë inatin ndaj Bilishtit, që p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.098Z

Tirana me rekord të infektuarish nga HIV-AIDS. Vetëm Erseka dhe Bilishti janë imune

Në Ditën kundër SIDA-s, Erseka dhe Bilishti në qarkun e Korçës raportohet të jenë imune ndaj sëmundjes vdekjeprurëse 1000 persona jetojnë në vendin tonë të infektuar me HIV AIDS. Nga ky numër, 102 janë diagnostikuar me virusin HIV në periudhën janar-nëntor 2016. Rrrugët e tra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama