Rezultate te kerkimit per termin: +Bilishtin

Meta: total 92 / total_found 92 / time 0.000 / keyword[0] bilishtin / docs[0] 92 / hits[0] 103 /
No Pic available
  • 2017-02-12

KË PËRFAQËSON KUVENDI? SHQIPËRINË APO TIRANËN?

AFRIM KRASNIQI Janë zgjedhur për të përfaqësuar qytetarët nga Vermoshi, Hasi, Bilishti deri në Konispol, dhe për ironi, deputetët që përfaqësojnë Vermoshin, Hasin, Bilishtin dhe Konispolin, ashtu si shumica e deputetëve të tjerë të rretheve.banojnë në Tiranë. Jo pak, por 92 nga 1

I riu kercenohet me tritol e zarf Do te vrasim je spiun i policise
  • 2014-12-10

I riu kercenohet me tritol e zarf Do te vrasim je spiun i policise

SSSAbrASS brbrKlodiana Kotorribrbr brbrTi je spiun i policise Do te vrasim ty dhe familjen tende Ky mesazh i shkruar ne nje leter shoqeruar me nje sasi tritoli u gjet dje ne garazhin e familjes se nje 29-vjecari fshatin Miras te Korces i cili i shokuar njoftoi menjehere policine Burime nga policia

Gramshi me mendje te Kupa,  Lleshanaku: E mundim Bilishtin
  • 2013-09-25

Gramshi me mendje te Kupa, Lleshanaku: E mundim Bilishtin

Mariglen Miraka Gramshi e ka lënë pas humbjen e javës së parë ndaj Sopotit në Librazhd dhe dje ka nisur përgatitjet për Kupën e Shqipërisë, teksa sot do të jetë përballë Bilisht Sportit, që në startin e Kategorisë së Dytë ka fituar në transfertën kolonjare. Për këtë takim

Berisha Modeli Rama endrra mbi monopolet e ushqimeve
  • 2013-06-19

Berisha Modeli Rama endrra mbi monopolet e ushqimeve

Kryeministri Berisha gjatë paradites së sotme është ndalur në qarkun e Korçës ku inauguroi rrugën Miras – Bilisht, fillimin e punimeve për fuqizimin e nënstacionit të Zemblakut. Gjithashtu po saot krei qeverisë ishte i pranishë

Thagma/Edi Rama ngatërron Bilishtin me Gramshin
  • 2013-03-26

Thagma/Edi Rama ngatërron Bilishtin me Gramshin

26-03-2013 / Gazeta 55 Edi Rama po ia hedh edhe Nastradinit për bëmat e famshme të tij. Që prej konventës së PS, ku u lançua programi i “Rilindjes”, kryesocialisti mori atributet e një kllouni dhe me torbën e gënjeshtrave në

Tirana dhe Elbasani, tashmë shumë pranë “bashkimit” - punimet për tunelin u realizuan për 11 muaj
  • 2012-06-10

Tirana dhe Elbasani, tashmë shumë pranë “bashkimit” - punimet për tunelin u realizuan për 11 muaj

10-06-2012 / Nga Leonard Quku Berisha: Edi Rama të kërkojë ndjesë për tunelin dhe të lejojë deputetët e tij ta vizitojnë atëAutostrada Tiranë-Elbasan do të bëjë të mundur krijimin e një nga tregjeve më të

No Pic available
  • 2012-06-09

Kryeministri Berisha inauguron hapjen përfundimtare dhe bashkimin e dy anëve të tunelit të Krrabës  

   -Tunelin e inauguruam në vitin e  100 vjetorin e pavarësisë, dëshmi e fuqisë së shqiptarëve të lirë për të transformuam vendin e  tyre me shpejtësinë më të madhe, dëshmi e energjisë së ty