Rezultate te kerkimit per termin: +Bills

Meta: total 13 / total_found 13 / time 0.000 / keyword[0] bills / docs[0] 13 / hits[0] 18 /
No Pic available
  • 2017-03-05

Në pranga edhe dy anëtarë të bandës që terrorizonte tregtarët në Shkodër

Edhe dy persona të tjerë kanë përfunduar në prangat e policisë së Shkodrës në kuadër të operacion ‘Illegal Bills”, ndërsa një ditë më parë (4 shkurt), 7 persona të tjerë u arrestuan si pjesë e një grupi kriminal që u vendoste gjoba bizneseve. Në pranga kanë përfun

Banda e gjobëvënësve të biznesmenëve, arrestohen edhe dy të tjerë në Shkodër
  • 2017-03-05

Banda e gjobëvënësve të biznesmenëve, arrestohen edhe dy të tjerë në Shkodër

IPolicia e Shkodrës në vijim të operacionit të koduar Illegal Bills, iu ndërmarrë një ditë më parë ka vënë në pranga edhe dy persona të tjerë si pjesë  grupit kriminal që u vendoste gjoba biznesmenëve. Burime nga polica lokale bëjnë me dije se janë arrestuar shtetasit Ibrahim

Ekspertët gjermanë: Shqipëria mes 108 vendeve me borxhe kritike
  • 2016-04-15

Ekspertët gjermanë: Shqipëria mes 108 vendeve me borxhe kritike

Raporti 2016: Borxhet, një nga arsyet për arratinë e njerëzve Niveli – Sipas të dhënëve të Ministrisë Financave, borxhi publik më 31 dhjetor 2015 ishte 1 043 100 milionë lekë (72.2% e PBB), ku borxhi jashtëm arriti në 3,575.07 milionë euro Borxhi – Borxhi publik shqiptar

Lewandowski dhuron spektakël në stërvitje me Bayernin (Video)
  • 2015-11-22

Lewandowski dhuron spektakël në stërvitje me Bayernin (Video)

Sulmuesi polak Robert Lewandowski në stërvitjet e tij me klubin dhuroji spektakël. Ai ushtroi pranimin e topit nga pasimet e gjata si dhe disa veprime të tij fantastik. Lewa ka shënuar 14 gola në Bundesliga, dhe po kalon një formë fenomenale. AdPlatformZone =

No Pic available
  • 2015-04-30

Fokus/Në Amerikë përkujtohet roli i shqiptarëve në shpëtimin e hebrenjve

Shqiptarët i pritën hebrejtë si miq dhe jo refugjatë ishte tema e ceremonive të veçanta zhvilluar në Sh.B.A. në përkujtim të shqiptarëve që shpëtuan hebrenj. Në shtetin Teksas të ShBA-së janë zhvilluar dy ceremoni përkujtimore në nderim shqiptarëve që kanë shpëtuar hebrej

No Pic available
  • 2014-11-21

Emergjenca në Nju Jork, parashikohen reshje shiu dhe përmbytje

Skuadrat e emergjencave në veriperëndim të shtetit të Nju Jorkut vazhdojnë të pastrojnë rrugët dëbora e rënë të enjten. Trashësia e dëborës arriti deri në mbi 2 metra. Por parashikimet e motit për zonën tregojnë se priten rreshje të dendura shiu, çka mund të shkaktojnë dëme e

No Pic available
  • 2013-11-21

SHBA, bie nga tribuna e lartëtifozi i shpëton vdekjes

Një tifoz amerikan i ka shpëtuar për mrekulli vdekjes. Ai, pas një pakujdesie ka rënë nga tribunat e stadiumit Ralph-Wilson-Stadion, kur po zhvillohej ndeshja e regbis ndërmjet Buffalo Bills dhe New York Jets. Sipas Associated Press, tifozi është d&e