Rezultate te kerkimit per termin: +Bill +Graham +Civic

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] bill / docs[0] 4077 / hits[0] 6020 / keyword[1] graham / docs[1] 575 / hits[1] 829 / keyword[2] civic / docs[2] 49 / hits[2] 55 /
Apple zbulon iPhone 7, rezistent ndaj ujit dhe bateri që zgjat shumë
  • 2016-09-09

Apple zbulon iPhone 7, rezistent ndaj ujit dhe bateri që zgjat shumë

Teknologji Prezantohet në San Françisko edhe Apple Watch seria 2. Celulari i ri do të kushtojë duke nisur që nga 649 dollarë Pritja tashmë ka përfunduar. Në skenën e Bill Graham Civic Auditorium të San Françiskos (SHBA), numri një i kompanisë Tim Cook, ka prezantuar të rejat e Apple-

No Pic available
  • 2016-09-07

Ja tek është/ Apple prezanton iPhone 7, nuk fut ujë dhe ka kufje pa fije

Foto 1 nga 19 Pas muajsh të tërë në pritje dhe pasi disa foto ishin zbuluar, Apple më në fund ka paraqitur iPhone 7 dhe një version të ri të Apple Watch. iPhone i ri 7 do të ketë kufje pa fije dhe do t'i zgjatë më shumë bateria, ndërkohë që iPhone 7 plus që është më i m