Rezultate te kerkimit per termin: +Billboard +Charts

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.782Z

Shqiptarja Bebe Rexha në top listen e “Billboard Charts”

SHBA - Skenës së muzikës ndërkombëtare i shtohet një tjetër yll shqiptar, këngëtarja Bebe Rexha, e cila kohët e fundit ka publikuar video klipin “Take me home” duke hyrë menjëherë në top listën amerikane të &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.493Z

Pushimet e nxehta të Iggy Azalea

Iggy Azalea është duke kaluar një periudhë të suksesshme në karrierën e saj. Këngëtarja ndodhet në krye të klasifikimeve në SHBA. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Ajo ndodhet në vendin e parë dhe të dyt&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.263Z

Bebe Rexha, këngëtarja Shqiptare, në vend të pestë në Britaninë e Madhe

Një tjetër këngëtare me origjine shqiptare hyn në top listën e këngëve më të shitura në Britaninë e Madhe. Është pikërisht vajza nga Dibra e Madhe, e lindur në Nju Jork, Bebe Rexha. Me hitin e saj te suksesshëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.318Z

Bebe Rexha, në vend të pestë në Britaninë e Madhe

Bebe Rexha, këngëtarja Shqiptare, në vend të pestë në Britaninë e MadheNjë tjetër këngëtare me origjine shqiptare hyn në top listën e këngëve më të shitura në Britaninë e Madhe. Është pikëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.344Z

Ja cilat këngë shënuan vitin 2012

LMFAO – Sexy and I Know it Kjo këngë bënë pjesë në albumin e tyre të dytë, “Sorry for Party Rocking”. Kënga u rendit në positën e parë në Billboard Hot 100 me 7 janar të këtij viti dhe qëndroi aty p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.436Z

Pushimet e nxehta të Iggy Azalea (FOTO)

Iggy Azalea është duke kaluar një periudhë të suksesshme në karrierën e saj. Këngëtarja ndodhet në krye të klasifikimeve në SHBA. Ajo ndodhet në vendin e parë dhe të dytë të US Billboard Hot 100 charts, diçka që e kanë arritur vetëm legjendarët e Beatles. Dhe, për ta festua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.164Z

Iggy Azalea bashkëpunon me artisten shqiptare, Bebe Rexha

Pasi bashkëpunoi për hitin ndërkombëtar Black Widow me këngëtaren shqiptare Rita Ora artistja australiane Iggy Azalea ka vendosur të bashkëpunojë me një tjetër artiste shqiptare, ajo është Bebe Rexha, e cila ka ngjitur në mënyrë solide shkallët e karrierës në industrinë e muzikë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama