Rezultate te kerkimit per termin: +Bind +Lai

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] bind / docs[0] 12311 / hits[0] 13604 / keyword[1] lai / docs[1] 154 / hits[1] 288 /
A na kanë thënë të vërtetën për vdekjen e Bin Laden?
  • 2015-06-17

A na kanë thënë të vërtetën për vdekjen e Bin Laden?

Së fundmi po flitet për vdekjen e Osama Bin Laden, duke pretenduar se ka pasur një konspiracion në nivele më të lartë të qeverisë amerikane dhe pakistaneze për vrasjen e tij Nga Jane Corbin, BBC E kam investiguar Al Kaedan dhe Bin Ladenin për BBC për thuajse dy dekada- një përpjekje

No Pic available
  • 2010-02-13

Kongresi XXII, takim i veçantë për qëndrimin ndaj Shqipërisë

Autori i Lajmit: Androkli DraloMoskë, 16 tetor 1961 – Me slogane që bënin thirrje për miqësi me Perëndimin, Partia Komuniste Sovjetike do të mblidhet ditën e martë për të nënshkruar një program të ri të paracaktuar që ta bëjë Bashkimin Sovjetik fuqinë më të madhe në botë. Se

No Pic available
  • 2009-08-06

Miqtë e Enverit në 1982: Pse e vratë Mehmet Shehun

 Afrim ImajTë zënë në befasi nga lajmi për vetëvrasjen e Mehmet Shehut, miqtë e Enver Hoxhës e të Partisë së Punës nxituan të marrin kontakte me autoritetet e Tiranës për të mësuar të vërtetën lidhur me fatin e kryeministrit shqiptar. Me aq sa sqaronte propaganda komuniste,

No Pic available
  • 2009-03-03

"Doktor" Turi "shëron" të sëmurët me poezi fetare

Ke ndonjë hall? Do të ngelesh shtatzënë? Ke humbur shpresat? Vetëm kërkoje dhe doktor Turi ta plotëson. Nuk është doktor, nuk ka diplomë. E mban veten si pasardhës i hoxhës së Kavajës. Nën petkun e "mjekut popullor", apo "njeriut të Zotit", ky njeri duke u bërë lloj-lloj marifetesh