Rezultate te kerkimit per termin: +Bindni

Meta: total 203 / total_found 203 / time 0.000 / keyword[0] bindni / docs[0] 203 / hits[0] 217 /
No Pic available
  • 2017-06-04

Nishani: Në BE duam të anëtarësohemi si kontribues, jo konsumatorë

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani gjatë vizitës në Berlin dha një intervistë ekskluzive për Deutsche Welle-n në të cilën foli për anëtarësimin e Shqipërisë në Bashkimin Evropian, duke theksuar se Shqipëria është duke u përgatitur të anëtarësohet në të si një kontribues

Tahiri në Kamëz: Opozita kërkon destabilitet, por ne do ecim përpara
  • 2017-04-21

Tahiri në Kamëz: Opozita kërkon destabilitet, por ne do ecim përpara

Kryetari i Partisë Socialiste të Tiranës Saimir Tahiri ka zhvilluar një takim me të rinjtë që votojnë për herë të parë në Kamëz. Duke ju referuar çadrës së opozitës, Tahiri deklaroi se ata nuk duan zgjedhje pasi duan destabilitet dhe kërkojnë të mbajnë peng Shqipërinë. ”

No Pic available
  • 2017-04-21

Tahiri: Ka ca që nuk duan zgjedhje, sepse duan destabilitet

Kryetari i Partisë Socialiste të Tiranës Saimir Tahiri ka zhvilluar një takim me të rinjtë që votojnë për herë të parë në Kamëz.  Duke ju referuar çadrës së opozitës, Tahiri deklaroi se ata nuk duan zgjedhje pasi duan destabilitet dhe kërkojnë të mbajnë peng Shqipërinë.&

No Pic available
  • 2017-04-14

Rama: Plotësimi i kërkesave të opozitës nuk është sakrificë, por detyrim

Kryeministri Edi Rama iu përgjigj interesit të Ora News nëse do të bënte një sakrificë për të shmangur këtë situatë të turpshme siç e quajti ai. Rama tha se plotësimi i kërkesave të opozitës nuk është sakrificë, por detyrim. I pyetur nga gazetari i Ora News Sonil Frashëri nëse

No Pic available
  • 2017-04-05

Si ta bëni dikë që tju pëlqejë? Këto 6 metoda të zgjuara përdoren nga agjentët sekretë

Profesori i psikologjisë Jack Schafer ka punuar për shumë vite si agjent special i FBI-së duke i mësuar të tjerë si të aplikojnë metoda për të influencuar dhe për të bërë për vete njerëzit. Ai shprehet se ekziston një rregull i artë, ndjekja e të cilit garanton që një person do

No Pic available
  • 2017-03-30

Thaçi: Jemi gati të nisim ndryshimet kushtetuese për ushtrinë, do ti bind serbët

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i tha Radios Evropa e Lirë se pajtohet me zyrtarët e lartë amerikanë për krijimin e Forcës së Armatosur të Kosovës përmes ndryshimeve kushtetuese. Thaçi tha se transformimi i FSK-së në Forcat e Armatosura duhet të jetë një proces gjithëpërfshir

No Pic available
  • 2017-02-14

Tahiri: Ti dorëzojmë armët, bëjnë keq, nuk i duhen njeriu

Nga Papëri i Elbasanit ku inspektoi nga afër fushatën “Shqipëria pa armë”, ministri i Brendshëm Saimir Tahiri përsërit mesazhin, se armët nuk sjellin asgjë të mirë. Ai u bëri thirrje të gjithë banorëve të zonës, dhe jo vetëm, të dorëzojnë armët pa leje, pasi nuk do