Rezultate te kerkimit per termin: +Bingo

Total: 314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.674Z

Sa paguhet për të hapur një bingo, kazino, baste sportive

Këshilli i Ministrave miratoi dje vendimin për caktimin e tarifave financiare për të hapur biznese si kazino, loto sportive, bingo, lojëra fati etj. Taksa për ushtrim veprimtarie në fushën e lojërave të fatit për baste sportive, baste për gara në pistë, për kazino elektronike, për bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.976Z

Mania e Eriksonit, bingo me lojtarët

Pasioni i ri i Sven Goran Eriksonit quhet bingo. Këtë e ka zbuluar tabloidi "The Sun", që ka publikuar edhe detajet. Tekniku ka përfshirë në "dashurinë" e tij edhe futbollistët e Mançester Sitit. Një burim pranë skuadrës tha: "Çdo të premte në mbrëmje Erikson i argëton lojtarët e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.645Z

Sherr me thika në bingo “Saimir”

03/03/2005  FIER - Ka përfunduar me thikë grindja midis katër djemëve nga qyteti i Fierit. Ngjarja, sipas policisë së komisariatit të Fierit, ka ndodhur rreth orës 15.30 të së hënës, afër lokalit bingo "Saimir", në lagjen "Apolonia". Saimir Osmani, 18 vjeç, nga kjo lagje, is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.836Z

Lushnjë, i gjenden mijëra bileta bingo false, arrestohet administratori i lojërave të fatit

Policia e Lushnjës ka ndaluar administratorin e një aktiviteti të lojërave të fatit Bingo me akuzën e Falsifikim i dokumenteve dhe Fshehja e të ardhurave. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se nga ana e Sektorit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në Drejtorinë Vendore të Pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.341Z

U bë bingo me Balilin, Kuko: Në Tiranë, javën tjetër do të zbarkojnë

Vendosja pas hekurave e Klement Balilit ka qenë kryefjala e ditës së djeshme dhe është komentuar gjerësisht në media e talk-show të ndryshëm, me deklaratën më të fortë ndër të ftuarit e studiove televizive, që e ka bërë zv/ministrja e Brendshme, Romina Kuko. Teksa është kthyer pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.860Z

EDI RAMA: Demontimi nuk ishte bingo, 12 miliardë dollarët ishin fantazi

ARMËT KIMIKE Kryeministri rrëfehet në Top Show për negociatat dhe arsyet e Jo-së. Basha gënjen, ishte në dijeni të çështjes Kryeministri Edi Rama është rrëfyer në emisionin Top Show të Alban Dudushit mbi çështjet tepër të debatueshme të importimit dhe demontimit të armëve kimik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.737Z

Tiranë, plagoset me thikë pas sherrit me klientin bodigardi i bingo "Fazan"

• TIRANE - Roja i sigurisë së një bingoje në qendër të Tiranës është plagosur me thikë, pas konfliktit me një klient mbrëmjen e djeshme.Selman Mici, rreth 30 vjeç, bodigard pranë bingo "Fazan" në Tiranë është qëlluar një herë me thikë në bark. Ngjarj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama