Rezultate te kerkimit per termin: +Biseda

Meta: total 1000 / total_found 9798 / time 0.005 / keyword[0] biseda / docs[0] 9798 / hits[0] 11538 /
Rikthimi i Hygertës, jeta profesionale dhe ajo private
  • 2017-06-24

Rikthimi i Hygertës, jeta profesionale dhe ajo private

  Në kohën kur ke marrë pjesë në Miss Albania, duhej mjaft kurajo për tu bërë pjesë e spektaklit dhe rezultati i ekspozimit në televizion ishte një famë e menjëhershme. Tani shoh një transformim për të bërë të kundërtën e asaj që ke bërë kur more pjesë Miss Albania, nj

Vila përrallore dhe jeta luksoze e biznesmenit shqiptar që drejtonte rrjetin e kokainës (VIDEO dhe FOTO)
  • 2017-06-20

Vila përrallore dhe jeta luksoze e biznesmenit shqiptar që drejtonte rrjetin e kokainës (VIDEO dhe FOTO)

Rasti i biznesmenit shqiptar në Greqi që akuzohet se drejton rrjetin e kokainës, ka bërë bujë në opinionin publik. Mediat greke po i kushtojnë tepër rëndësi rastit të shqiptarit Arian S. 54 vjeç, biznesmen nga Shqipëria dhe që zotëron një kompani të tregtimit të gazit natyror dhe

No Pic available
  • 2017-06-17

Shefi i CIA-s në Shqipëri dy ditë para zgjedhjeve? Ja si përgjigjet Basha

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka zbuluar detaje nga takimi i tij me presidentin amerikan Donald Trump dy ditë më parë. Por Basha është pyetur nga gazetari Arjan Çani nëse pritet një vizitë e shefit të CIA-s më datë 23-24 qershor, pra dy ditë para zgjedhjeve. Por kreu i PD-së tha se nuk e

No Pic available
  • 2017-06-16

SHBA, a ka penguar Presidenti Trump drejtësinë?

Në SHBA, Prokurori i Posaçëm që po heton rreth ndikimit të Moskës në zgjedhjet presidenciale dhe lidhjeve të mundshme të ekipit të fushatës së zotit Trump me Rusinë është zgjeruar, duke përfshirë një pistë të re: hetimin për të parë nëse presidenti ka penguar drejtësinë. Nj

A E KA PENGUAR PRESIDENTI TRUMP DREJTËSINË?
  • 2017-06-16

A E KA PENGUAR PRESIDENTI TRUMP DREJTËSINË?

Në SHBA, Prokurori i Posaçëm që po heton rreth ndikimit të Moskës në zgjedhjet presidenciale dhe lidhjeve të mundshme të ekipit të fushatës së zotit Trump me Rusinë është zgjeruar, duke përfshirë një pistë të re: hetimin për të parë nëse presidenti ka penguar drejtësinë. N

Mirel Josa largohet nga drejtimi i Tiranës
  • 2017-06-15

Mirel Josa largohet nga drejtimi i Tiranës

Mirel Josa nuk është më trajner i Tiranës. 54 vjecari pas një bisede me presidentin Refik Halili ka bërë të ditur që nuk do të vazhdojë më tej aventurën me bardheblutë. Një ikonë e Tiranës si futbollist dhe trajner, Mirel Josa mbyll bashkëpunimin me 24 herë kampionët, teksa ekipi

SHBA, kryeprokurori: Akuzat për lidhje me rusët, gënjeshtra të neveritshme
  • 2017-06-14

SHBA, kryeprokurori: Akuzat për lidhje me rusët, gënjeshtra të neveritshme

Prokurori i Përgjithshëm Jeff Sessions ka dëshmuar në një seancë të hapur para Komisionit të Senatit që po heton lidhjet e dyshuara mes zyrtarëve të fushatës presidenciale të Donald Trumpit dhe ndërhyrjes së Kremlinit në zgjedhje. Ai tha akuzat ndaj tij lidhur me disa takime private