Rezultate te kerkimit per termin: +Biseda

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.934Z

Shantazhi me përgjimet: Biseda audio të përgjuara në disa lokale të Tiranës dhe biseda telefonike

Share Shantazhet që Ilir Meta bën me të ashtuquajturat përgjime, janë regjistrime të policisë në disa restorante të kryeqytetit dhe biseda telefonike të përgjuara pa mandat, që i vihen në dispozicion Berishës për informacion. Një burim i afërt me Spartak Brah

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.458Z

Biseda njohjeje

07/02/10 11:30 Renato dhe Hakiu diskutojnë gjatë me njeri-tjetrin. Ata pyesin e përgjigjen për jetën personale, familjen, punën e cdo gjë që ka lidhje me njohjen e dy banorëve. Ata diskutojnë edhe për tema të ndryshme si përshembull për konceptin e jetës, filozofinë, komunikim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.666Z

Skandal / Biseda për shitjen e emrit të Maqedonisë (VIDEO)

Orest Cipa 0 Comments Print Në Youtube sot janë shfaqur video sekuenca të regjistrimeve, ku shihet ish ministri i Brendshëm Lube Boshkovski, me një të huaj i cili nuk e flet mirë gjuhën maqedone, të cilët po negociojnë për ndryshimin e emrit të Maqedonisë dhe për këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.733Z

United në biseda me Nicolas Gaitan

Manchester United raportohet se është në negociata me Benfican për transferimin e mesfushorit Nicolas Gaitan. Mediat angleze shkruajnë se Djajtë e Kuq kanë në dispozicion deri në 35 milionë euro për të sjellë argjentinasin në Old

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.617Z

Biseda dhe shaka

09/02/10 00:25 Seldi, Domenika dhe Pamela dalin në kopësht e për tu argëtuar hapin një bisedë dhe imagjinojnë sikur janë buzë liqenit. Ata bisedojnë e bëjnë shaka si dhe flasin italisht, për të ndryshuar disi atmosferën. Me ta bashkohet edhe Hakiu dhe mes tyre hapen biseda për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.629Z

Biseda dhe loja

09/02/10 13:28 Banoret kane dale ne oborr dhe bisedojne me njeri-tjetrin. Disa duan qe te luajne por Olta thote se eshte e kote qe te kerkojne te luajne pasi idete per lojra nuk kane munguar, por banoret nuk kane dashur qe te luajne. Ajo thote qe te luajne me litar, ndersa te tjeret hedhin id

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.322Z

FOTO LAJM/ Biseda që i dha fund grevës së urisë

Donin një pretekst për të mbyllur grevën e urisë dhe e gjetën. Pas 16 ditësh të ngujuar në çadra pranë kryeministrisë, të larguarit nga puna i dhanë fund grevës, duke theksuar se kanë marrë mbështetjen e Komisionerit për Zgjerimin. Por çfarë ka ndodhur? Komisioneri Fyle ka pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama