Rezultate te kerkimit per termin: +Bixhi

Meta: total 25 / total_found 25 / time 0.000 / keyword[0] bixhi / docs[0] 25 / hits[0] 34 /
No Pic available
  • 2017-01-07

Shkaktoi aksidentin ku humbi jetën 28-vjeçarja, burg për Ervin Bixhin

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për Ervin Bixhin, 26-vjeçarin i cili shkaktoi aksidentin ku humbi jetën  një 28-vjeçare. Aksidenti ndodhi në 5 janar, në zonën e Laprakës dhe sipas policisë 26 vjeçari nga Tirana po drejtonte mjetin Jeep nën ndikimin e alkoolit kur n

No Pic available
  • 2017-01-06

VIDEO/ Aksidenti në Laprakë, vajza që humbi jetën ishte mbesa e Kasem Trebeshinës

Kjo është Xhenis Trebeshina, 28-vjeçarja që humbi jetën mbrëmjen e 4 janarit si pasojë e një aksidenti në Laprakë. Burime për Report Tv mësojnë se 28-vjeçarja ishte mbesa e shkrimtarit të njohur Kasem Trebeshina. Xhenis u nda nga jeta tragjikisht mbrëmjen e 4 janarit teksa udhëtonte

VIDEO e re/ 8 sekondat që i morën jetën vajzës në Laprakë, mbesë e shkrimtarit të njohur
  • 2017-01-06

VIDEO e re/ 8 sekondat që i morën jetën vajzës në Laprakë, mbesë e shkrimtarit të njohur

Kjo video e siguruar ekskluzivisht nga Report Tv tregon momentet e aksidentit tragjik me 5 Janar në Laprakë ku humbi jetën një vajzë. Gjithcka ndodhi ne 8 sekonda. Ora 00:45 minuta e 43 sekonda kur vërehen dritat e para të xhipit të Ervin Bixhit 25 vjec me dy vajza pasagjere që vjen në

Momenti i aksidentit fatal, që i morin jetën 28  vjeçares në Laprakë
  • 2017-01-06

Momenti i aksidentit fatal, që i morin jetën 28 vjeçares në Laprakë

Një kamera e sigurisë ka arritur të filmojë pak nga aksidenti tragjik i ndodhur pak pas mesnatës më 5 Janar në Laprakë. Përplasja e dy makinave pranë semaforit në Laprakë shkaktoi vdekjen 28 vjeçare Xh. T ndërsa mbeti e plagosur vazja F.. F të dyja pasagjere në mjetin që drejtohej n

Pamjet e aksidentit të frikshëm që i mori jetën 28-vjeçares në Laprakë (Video)
  • 2017-01-06

Pamjet e aksidentit të frikshëm që i mori jetën 28-vjeçares në Laprakë (Video)

Pamje të aksidentit të ndodhur mesnatës e së mërkurës në zonën e Laprakës në kryeqytet janë publikuar ditën e sotme. Nga pamjet e kamerave të sigurisë së një biznesi duket qartë se mjeti që drejtohej në gjendje të dehur nga Ervin Bixhi futet në kryqëzimin e Laprakës me të kuq

No Pic available
  • 2017-01-05

I dehuri shkaktoi aksidentin në Laprakë, i plagosur dhe një oficer policie

Policia ka arrestuar Ervin Bixhin, djalin 26 vjeçar i cili drejtonte makinën ku udhëtonte viktima si shkaktar të aksidentit të ndodhur mbrëmjen e 4 janarit 2017 në Laprakë. Sipas policisë 26 vjeçari nga Tirana po drejtonte mjetin “Jeep” nën ndikimin e alkoolit kur në rrugën

Në Laprakë përplasen dy makina, vdes një vajzë, 3 plagosen
  • 2017-01-05

Në Laprakë përplasen dy makina, vdes një vajzë, 3 plagosen

Një aksident i rëndë me vdekje është shënuar mesnatën e 4 janarit 2017 në kryqëzimin e Laprakës në Tiranë Nga informacionet paraprake mësohet se nga përplasja e dy makinave një vajzë humbi jetën ndërsa janë plagosur tre të tjerë. Viktima, Xh. T., 28 vjeçe, banuese në Tiranë,