Rezultate te kerkimit per termin: +Bjellorusi

Total: 1199
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.086Z

Burg opozitës ne Bjellorusi

Autoritetet ne Bjellorusi kane burgosur me shume se 600 protestues dhe aktiviste te opozitës, ne harkun kohor te një jave, pas ngjarjeve te fundit qe shoqëruan rizgjedhjen e presidentit Aleksandër Lukashenko. Mes personave qe kane përfunduar ne burg për "prishje te qetësisë publike" dhe "tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.346Z

FBKSH: Mlladic fshihet ne Bjellorusi

I superkerkuari nga gjykata nderkombetare e Hages per krime lufte, gjenerali serb Ratko Mlladic, aktualisht po strehohet ne Bjellorusi. Lajmin e ka bere te ditur Fronti per Bashkimin Kombetar Shqiptar, i cili ne nje komunikate per shtyp ka theksuar se ka derguar agjentet e tij ne Bjellor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.825Z

SHBA kritikon zgjedhjet në Bjellorusi

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë kritikuar zgjedhjet parlamentare në Bjellorusi. Departamenti amerikan i Shtetit ka cituar një vlerësim paraprak të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë, e cila ka thënë se votimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.253Z

Perfundon ndeshja: Bjellorusi-Shqipëri : 2-2

Besnik Hasi barazoin 2-2 katër minuta para përfudnimit të kohës së rregullt. KRONIKA E NDESHJES PJESA E DYTE: 86' Hasi shënon gol duke barazuar rezultatin 2-2 84\' Mukaj hyn në vend të Lalës 77\' Dallku bllokohet në gjuajtje. 73\' Kapllani (in) - Skela (out) (Albania) 73' Tare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.253Z

Pjesa e parë: Bjellorusi-Shqipëri 2-1.

Shqipëria ka hunbur pjesën e parë të ndeshjes me Bjellorusinë me rezultatin 2-1. Bjellorusia kaloi në avantazh në mnëyrë të befasishme që në minutën e 2-të me anë të Kalacev. Pesë minuta më pas, Ervin Skela barazoi nga pika e bardhë,por barazimi nuk jetoi më shumë se 17 minuta,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.349Z

FKBSH: Mladic eshte ne Bjellorusi

Fronti per Bashkim Kombetar Shqiptar, ne nje komunikate per median beri te ditur se krimineli serb Ratko Mladic po strehohet ne Bjellorusi. "Struktura inteligjente e Frontit per Bashkim Kombetar Shqiptar, Sigurimi Kombetar Shqiptar, qe hap pas hapi e ka ndjekur dhe po e ndjek kriminelin serb Ratko M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.345Z

FBKSH:Mlladiç po strehohet në Bjellorusi

Fronti për Bashkim Kombëtar Shqiptar (FBKSH) bën të ditur se krimineli serb Ratko Mladiç po strehohet në Bjellorusi. "Struktura inteligjente e Frontit për Bashkim Kombëtar Shqiptar (FBKSH), Sigurimit Kombëtar Shqiptar (SKSH), që hap pas hapi e ka ndjekur dhe po e ndjek kriminelin ser

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama