Rezultate te kerkimit per termin: +Black +Friday

Total: 53
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.689Z

Rebecca Black kthehet pas ldquosuksesitrdquo te Friday

Rebecca Black, këngëtarja e re që u bë e famshme për një këngë shumë pak të arrirë me titull Friday (E Premte), ka nxjerrë një këngë të re që quhet Saturday (E Shtunë). Prindërit e këngë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.774Z

Video/ Black Friday amerikan, vriten dy persona

Dy persona janë vrarë dhe një tjetër është plagosur nga të shtënat me armë në New Jersey, mëngjesin e kësaj të premte. Të shtënat kanë ndodhur në Hamilton Mall në South Jersey për shkak të Black Friday (e premtja e zezë). Kjo është një nga ditët më të ngarkuara të vitit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.770Z

Black Friday në SHBA, radhë dhe shtyrje për të përfituar nga uljet |FOTO

Transmetuar më 25.11.2016 - 08:45 Pak pasi kaloi mesnata, hyri Black Friday, dita e uljeve të mëdha dhe ofertave tunduese në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me rastin e ditës së falënderimeve. Klientët pritën deri në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.595Z

8216Black Friday kaos e 8216dhune8217 neper bote

e Premte 28 Nentor 20141302 pm brbrDita kur behet zbritja me e madhe e cmimeve ne vit e njohur si Black Friday ka shkaktuar kaos neper dyqane kudo ne boteSSSAbrASSNje fat te tille e kane perjetuar edhe dyqanet e Manchesterit ku bleresit madje jane zene mes tyre per te bl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.771Z

Vriten dy persona gjatë të Premtes së Zezë në SHBA

Dy persona janë qëlluar për vdekje dhe dy të tjerë janë plagosur në tre incidente në Nju Xhersi gjatë Të Premtes së Zezë. Një burrë u qëllua fatalisht dhe vëllai i tij u plagos nga disa të shtëna jashtë një marketi Marcy. Një tjetër u vra në një incident të ndodhur në parki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.977Z

Microsoft-i mund të lëshojë Xboxi-n e ri ne fund të vitit 2013

Microsoft do të lëshojë konsolën e vet të ardhshme Xbox, sipas një raporti nga Bloomberg, në fund të vitit 2013. Raporti citon “persona të njohur me planet e ndërmarrjes”.Microsoft-i nuk ka vendosur kur të lajmërojë konsolën e vet të ardhshme, thonë burimet, por lëshimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.033Z

Prekëse: Shihni çfarë bën ky qen pasi i vdes pronarja në aksident

Pasi një grua nga Florida, SHBA, u godit për vdekje nga një kamion të premten, qeni i saj mbeti në skenën e krimit për orë të tëra. Paco u shtri në vendin ku vdiq Kelly Black, 42 vjeç dhe nuk u largua për orë të tëra. Kelly po shëtiste qenin kur e goditi kamionin. Por Paco nuk u la

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama