Rezultate te kerkimit per termin: +Blackburnit

Total: 73
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.619Z

Jones, drejt Blackburnit

Nga Express më 16 janar 2011 në ora 19:28 Mesfushori amerikan, Jermaine Jones pritet t’i bashkohet klubit nga Premierliga, Blackburn, në formë huazimi nga Schalke 04. Pas humbjes së Blackburnit 2-0 nga Chelsea të shtunën, menaxheri Steve Kean ka thënë se marrëveshja është afër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.043Z

Arsenali shkatërron ekipin e Blackburnit

Skuadra e Arsenalit ka shënuar fitore të lartë prej 6-2 kundër Blackburn Rovers, në ndeshjen e zhvilluar të dielën në Emirates. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me golin e Steven N'Zonzi (4'), ndërsa vendasit barazuan me anë të Thomas Vermaelen (17'). Blackburn sërish shënoi g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.995Z

Januzaj afët Blackburnit

Talenti i Manchester Unitedit, Adnan Januzaj në vazhdim të këtij sezoni pritet t’i mbroj ngjyrat e skuadrës së Blackburnit. Ekipi që garon në Championship po kërkon ta huazoj kosovarin, ku do të kishte hapësirë më të madhe p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.101Z

Gerrard jo i sigurt për ndeshjen përballë Blackburnit

Liverpool është duke u përballur me lajme jo të mira sa i takon formës së kapitenit të ekipit, Steven Gerrard, i cili raportohet se ka pësuar një lëndim të ri. Daily Mail shkruan se Rafa Benitez është duke u përballur sot me një vendim kritik rreth gjendjes së Gerrard, derisa sezoni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.336Z

Allardyce i kënaqur me fitoren e parë në stolin e Blackburnit

Menaxheri i ri i Blackburnit, Sam Allardyce, është shumë i kënaqur nga paraqitja e ekipit të tij dhe fitorja bindëse prej 3-0 ndaj Stoke Cityt. "Isha i ngazëllyer t'i shoh djelmoshat në fushë dhe reagimin e tyre sot. Nuk dhashë shumë nga vetja, por angazhimi dhe dëshira e lojtarëve ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.327Z

Muamba shikoi fitoren e Boltonit

Menaxheri i Boltonit, Oëen Coyle ka bërë të ditur se Fabrice Muamba shikoi bashkëlojtarët e tij në fushë kundër Blackburnit në Match of the Day të dielën në mëngjes, por e zuri gjumi kur rezultati ishte 2-0. “Fabrice është në gjendje të njeh njerëzit dhe të përgjigjet në p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.716Z

Redknapp e refuzoi Blackburnin

Harry Redknapp nuk do të jetë menaxher i Blackburnit. Trajneri anglez i ka përgënjeshtruar zërat që e qonin drejt Rovers. “Blackburni nuk bën për mua”, ka thënë ish menaxheri i Tottenhamit, që shihej si kandidati kryesor për ta marrë në dorë ekipin nga Championshipi anglez,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama