Rezultate te kerkimit per termin: +Bledar +Devolli

Total: 226
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.231Z

Bledar Devolli nënshkruan me Partizanin

Skuadra kryeqytetase  ka afruan në ekip ish-mesfushorin e saj, Bledar Devollin, i cili do të luajë për të kuqtë në fazën e dytë   Nga Edmond Sufaj   Ish-lojtari i të kuqve, gjirokastriti Bledar Devolli është përforcimi i ri skuadrës së Partizanit për sezoni e dytë. Afrimi i kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.392Z

Bledar Devolli nënshkruan me Tiranën

Bledar Devolli është blerja e fundit e Tiranës. Ish-mesfushori gjirokastrit i Partizanit nënshkroi të enjten kontratën me presidentin e 23-herë kampionëve të Shqipërisë, Refik Halili, dhe nga dita e premte do të jetë nën urdhrat e trajnerit Bllazhe Slishkovic. Ish-futbollisti i Teut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.025Z

Luftëtari zgjedh timonierin, Bledar Devolli trajneri i ri

Nga Thoma Qirjazi Firmat e futbollistëve të tjerë do të vijnë gjatë javës, si dhe konkretizimi i GEA Sport Presidenti Bime i ka dhënë zgjidhje gjësë më kryesore që shqetësonte skuadrën Sapo ka mbërritur nga Gjermania, atje ku ka qenë me shërbim pune, presidenti i Luftëtarit, Flamu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.732Z

Bledar Devolli, në fokusin e Flamurtarit

Mesfushori i njohur Bledar Devolli është në fokusin e Flamurtarit për sezonin e ardhshëm 2010-2011. Gjirokastriti 32-vjeçar, i cili ka luajtur dy sezonet e kaluara me Tiranën, ka qenë gjithmonë në fokusin e 1-herë kampionëve të Shqipërisë (), pasi edhe gjatë merkatos verore të pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.355Z

Bledar Devolli: Fitoren e dua me goeladë

Nga SOKRAT PAPADHOPULLI Lideri i gjirokastritëve, Bledar Devolli, thotë se kuksianët as nuk duhet ta mendojnë se mund të marrin pikë në Gjirokastër Në Gjirokastër, edhe pse Luftëtari këtë sezon nuk luan në superiore, është krijuar një atmosferë e përafërt me atë të vitit 19

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.150Z

Bledar Devolli: Luftëtari pragmatist, rezultati është esencial

Nga SOKRAT PAPADHOPULLI Kapiteni i kryesuesve thekson se në radhë të parë kanë rëndësi 3 pikët, ndërsa spektakli në lojë vjen më pas 27 pikë është diferenca e pikëve midis Luftëtarit (ka edhe 1 ndeshje më pak) dhe Himarës, të cilën e pret për javën e 17-të të kampionatit. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.216Z

Bledar Devolli: Titulli i mundshëm për t’u arritur

Sokol Paja Mesfushori gjirokastrit i Partizanit, Bledar Devolli, ka deklaruar se ekipi tij jo vetëm që mund të arrijë në renditje Dinamon, por shpreson që edhe ta lënë poshtë tyre në renditje. Sipas Devollit titulli është plotësisht i arritshëm për Partizanin pasi edhe diferenca nuk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama