Rezultate te kerkimit per termin: +Bledar +Foto +Rushiti

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] bledar / docs[0] 5554 / hits[0] 7965 / keyword[1] foto / docs[1] 77677 / hits[1] 105456 / keyword[2] rushiti / docs[2] 420 / hits[2] 617 /
No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2011-03-29

Lista e PD-së, Bode: Me këtë koalicion marrim mbi 55% të votave

SHKRUAN: Nevila Perndoj 28-03-2011 13:28TIRANË- Anëtarëve të Këshillit Kombëtar u janë dashur vetëm 40 minuta mbledhje me dyer të mbyllura që të japin mbështetjen për listën e kandidatëve për komuna dhe bashki, e përgatitur paraprakisht nga kryetarët e grupeve të punës dhe e fi

No Pic available
  • 2011-03-25

Zgjedhjet lokale, emrat e PD-së e PS-së në 12 qarqet e vendit

Socialistët kanë mbyllur dje asambletë vendore, për t’i lënë zyrtarizimin e kandidaturave kryesisë në qendër. PD-ja mbyll procesin në fundjavë Dy kampet e mëdha politike në vend, që do të garojnë në zgjedhjet e ardhshme vendore, kanë mundur të mbyllin listat e kandidimit pë

No Pic available
  • 2011-03-16

PD-PS, përballjet e 8 majit për të gjitha qarqet

SHKRUAN: Fejzi Braushi 15-03-2011 16:41Ndonëse procesi i përzgjedhjes së kandidatëve për drejtues të njësive vendore nuk është mbyllur ende në mënyrë zyrtare, dy kampet kryesore politike në vend kanë mundur të gjejnë emrat me të cilët do të përfaqësohen në pjesën dërmuese t

No Pic available
  • 2010-04-24

Presidenti Topi dekreton falje dhe uljen e dënimit për 367 të burgosur

Presidenti fal edhe të dënuar nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Në dekretin presidencial bëjnë pjesë dhe krerët e firmave piramidale Me një dekret krejtësisht të papritur Presidenti i Republikës ka urdhëruar dje falje dhe uljen e viteve të dënimit për plot 367 persona. Kjo është fal

No Pic available
  • 2010-04-24

Topi liron nga burgu 114 të dënuar, ulet dënimi për 239 të tjerë, përfiton edhe Alimuça

Fatos MahmutajPresidenti “boshatis” burgjet, lirohen 114 vetë, u fal gjobat e dhëna nga gjykatat 14 të tjerëve, ndërsa ul plot 501 vite burg për 239 të dënuar. Dekreti i kreut të shtetit është firmosur mëngjesin e djeshëm dhe brenda pak minutash ka mbërritur zyrtarisht në