Rezultate te kerkimit per termin: +Bledar +Vashaku

Meta: total 27 / total_found 27 / time 0.000 / keyword[0] bledar / docs[0] 5554 / hits[0] 7965 / keyword[1] vashaku / docs[1] 91 / hits[1] 130 /
MERKATOJA E JANARIT/ Ja afrimet dhe largimet e ekipeve të Superiores
  • 2016-01-21

MERKATOJA E JANARIT/ Ja afrimet dhe largimet e ekipeve të Superiores

Ja transferimet e kryera deri më tani nga skuadrat e Superiores për merkaton e dimrit. SKËNDERBEU Afrime: Valmir Nafiu, Renato Karlos, Sebino Plaku, Nuredin Orelesi, Valdrin Rashica; Largime: Ventsislav Hristov, Peter Olainka, Bernard Berisha, Bujar Shabani, Zhair Veiga; PARTIZANI Afrime: Sodi

Merkato e dimrit/ Ja lëvizjet e ekipeve të Kategorisë Superiore
  • 2016-01-18

Merkato e dimrit/ Ja lëvizjet e ekipeve të Kategorisë Superiore

Transferimet dhe largimet e kryera deri më tani të ekipeve të Superiores. SKËNDERBEU Afrime: Valmir Nafiu, Renato Karlos, Sebino Plaku, Nuredin Orelesi?, Valdrin Rashica?; Largime: Ventsislav Hristov, Peter Olainka, Bernard Berisha, Bujar Shabani, Zhair Veiga; PARTIZANI Afrime: Sodiq Atanda, Qe

Partizani merkato prestigji, Skënderbeu kërkon talente
  • 2016-01-07

Partizani merkato prestigji, Skënderbeu kërkon talente

Partizani dhe Skënderbeu janë dy skuadrat pretendente për titullin kampion në Shqipëri. Dy fazat e para i kanë dhënë të drejtë kampionëve në fuqi, të cilët udhëheqin me 3 pikë avantazh ndaj të kuqve, një distancë e cila nuk është e sigurtë për ujqërit e dëborës. Nga krahu

No Pic available
  • 2013-11-12

Merkato e dështuar, ja kush ikën që në janar. Tifozët e Tiranës: Të ikin drejtuesit

TIRANE-Vashaku, Kaja, Peqini, Vrapi, Çaço, Çaushaj, Semedo, Glori Hoxha, Kastrati, Kërçiku, Kurti, Gerc, Jovanoviç dhe Sorra. Janë të gjithë lojtarë të afruar te Tirana gjatë merkatos së verës, por gati gjysma e tyre akt

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

No Pic available
  • 2013-05-07

Surpriza me listat zyrtare, Berisha përfshin aleatët, Rama vetëm PS, Malaj i pavarur

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

No Pic available
  • 2013-05-07

Surpriza me listat, Berisha përfshin aleatët, Rama vetëm PS. KQZ: Po i verifikojmë

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber