Rezultate te kerkimit per termin: +Bledi

Meta: total 1000 / total_found 2305 / time 0.001 / keyword[0] bledi / docs[0] 2305 / hits[0] 3563 /
No Pic available
  • 2019-04-04

TVSH për qumështin, ish-deputeti Çuçit: Ngjitu në Radomirë, shih ku e zhytët blegtorinë!

Ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu ka vizituar sot një familje fermerësh në Dibër dhe prej andej i ka dërguar një mesazh qeverisë, që të reflektojë duke hequr dorë nga ulja e rimbursimit të TVSH-së, nga 20% në 6%, sipas ligjit që hyri në fuqi më 1 janar. Spahiu gjithashtu e fton

Tërhiqet qeveria, fermerët e qumështit do kompensohen me 10 lekë për litër
  • 2019-04-04

Tërhiqet qeveria, fermerët e qumështit do kompensohen me 10 lekë për litër

Protestat e vazhdueshme të fermerëve në Lushnje, Berat e Rrogozhinë, duket se kanë bërë qeverinë të reflektojë, duke vendosur ti kompensojë prodhuesit e qumështit me 100 lekë të vjetra për çdo litër qumësht të shitur. Vendimi është në mbledhjen e sotme të Këshillit të Minist

No Pic available
  • 2019-03-31

Fermë e çuditshme në Fushë-Krujë, Çuçi zbulon si rriten perimet pa pesticide (Foto)

Ina Nanaj dhe Plarent Paco nuk janë dy fermerë të zakonshëm në Shqipëri. Jo thjesht për faktin se udhëtojnë çdo ditë nga kryeqyteti drejt fshatit Gramëz të Fushë-Krujës për tu marrë me bujqësi, por sepse janë të parët në vendin tonë që kanë ndërtuar një fermë me teknologj

Rama në fabrikën e hudhrave, pronari i jep një pako: Stë merr më njeri mësysh!
  • 2019-03-31

Rama në fabrikën e hudhrave, pronari i jep një pako: Stë merr më njeri mësysh!

Kavaja ishte qyteti ku kryeministri Edi Rama u ndal këtë të dielë, me ERTV që transmetoi disa aktivitete nga vizita e tij. Shefi i qeverisë, ndër të tjera inspektoi punën e një fabrike që kryen përpunimin e hudhrave, e cila sipas informacioneve nga ERTV është ndërtuar nga katër vëll

Protestuesi  Gjiknurit: O legen, hajde në Unazë të Re të të veshim si nuse! (Video)
  • 2019-03-22

Protestuesi Gjiknurit: O legen, hajde në Unazë të Re të të veshim si nuse! (Video)

Ditën e sotme, protestuesit e opozitës morën pjesë në një tubim para Parlamentit, teksa brenda zhvillohej seanca plenare ku u betuan 3 deputetë të rinj. Ndër të parët që mbërritën në Parlament ishin deputetët Bashkim Fino, Bledi Çuçi, Ditmir Bushati dhe Damian Gjiknuri. Pikërisht,

Ku u zhduk Bledi Çuçi, pak minuta pasi nisi emisioni Open?!
  • 2019-03-22

Ku u zhduk Bledi Çuçi, pak minuta pasi nisi emisioni Open?!

Ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi ka qenë protagonist i një incidenti gjatë emisionit të mbrëmshëm Open në Top Channel. Mes të ftuarve të tjerë, drejtuesja e emisionit kishte parashikuar të kishte në lidhje në një studio të veçantë edhe me Çuçin, por pas prezantimit, brenda pak

Partizani prek titullin, Teuta dorëzohet pa kushte!
  • 2019-03-17

Partizani prek titullin, Teuta dorëzohet pa kushte!

Partizani vret kampionatin dhe vendos njërën dorë te titulli kampion. Të kuqtë respektuan të gjitha parashikimet duke mposhtur 3-0 Teutën e Bledi Shkëmbit në kryeqytet dhe duke u shkëputur në +9 pikë nga Kukësi i vendit të dytë. Durrsakët nga ana tjetër u dorëzuan përfundimisht ng