Rezultate te kerkimit per termin: +Blenard +Fejzulla

Meta: total 17 / total_found 17 / time 0.000 / keyword[0] blenard / docs[0] 127 / hits[0] 217 / keyword[1] fejzulla / docs[1] 174 / hits[1] 231 /
Si u lirua nga Gjykata e Tiranes trafikanti mbyti Evropen me kokaine
  • 2016-11-26

Si u lirua nga Gjykata e Tiranes trafikanti mbyti Evropen me kokaine

Forcat speciale te policise austriake kane arrestuar nje shqiptar tejet te rrezikshem ne veri te Vjenes Blenard Fejzullai 40-vjec eshte arrestuar ndersa ishte ne makine i vetem Ai konsiderohet si nje nga trafikantet me te rrezikshem te droges prej 10 vitesh ne arrati Organizata kriminale e tij u shk

DETAJET/ Si u arrestua në Vjenë shqiptari më i rrezikshëm në Europë
  • 2016-11-26

DETAJET/ Si u arrestua në Vjenë shqiptari më i rrezikshëm në Europë

Forcat speciale të policisë austriake kanë arrestuar një shqiptar tejet të rrezikshëm, në veri të Vjenës. Blenard Fejzullai, 40-vjeç, është arrestuar ndërsa ishte në makinë i vetëm. Ai konsiderohet si një nga trafikantët më të rrezikshme të drogës, prej 10 vitesh në arrati. Or

Arrestohet në Vjenë shqiptari më i rrezikshëm në Europë, kontakte dhe me Al Kaedën
  • 2016-11-25

Arrestohet në Vjenë shqiptari më i rrezikshëm në Europë, kontakte dhe me Al Kaedën

Forcat speciale të policisë austriake kanë arrestuar një shqiptar tejet të rrezikshëm, në veri të Vjenës. Blenard Fejzullai, 40-vjeç, është arrestuar ndërsa ishte në makinë i vetëm. Ai konsiderohet si një nga trafikantët më të rrezikshme të drogës, prej 10 vitesh në arrati

Sulm në burgun e sigurisë së lartë, arrestohen 3 persona me precedentë
  • 2016-06-01

Sulm në burgun e sigurisë së lartë, arrestohen 3 persona me precedentë

Tentuan të cënojnë burgun e sigurisë së lartë në Fier, një institucion i sigurisë së veçantë, arrestohen 3 shtetas. Në pranga janë vënë Altin Patoku, 41 vjeç, Arber Fejzulla, 31 vjeç, dhe Blenard Fejzulla, 36 vjeç, i dënuar në mungesë me 15 vite burg për "trafik droge". Blera

Tre persona ne Fier shkojne te takojne nje te denuar dhune mbi stafin e burgut
  • 2016-05-31

Tre persona ne Fier shkojne te takojne nje te denuar dhune mbi stafin e burgut

Fier 31 maj 2016 NOAal- Tre persona ne Fier kane kundershtruar dhe ushtruar dhune mbi stafin e burgut te Fierit pasi nuk jane lejuar te takonin nje te denuarbr br Altin Patok 41 vjec banues ne lagjen Mbrostar Ferko Arber Fejzulla 31 vjec banues dhe Blenard Fejzulla 36 vjec banues ne lagjen 1 Maji

Kapet ne Fier i shpalluri ne kerkim nderkombetar
  • 2016-05-31

Kapet ne Fier i shpalluri ne kerkim nderkombetar

Blenard Fejzulla Fier 31 maj 2016 NOAal- Nje person i shpallur ne kerkim nderkombetar eshte vene ne prangat e policise se Fieritbr br Blenard Fejzulla 36 vjec me banim ne lagjen 1 Maji ne Fier u ndalua diten e djeshme pasi rezulton i denuar me 15 vite burgimbr br Fejzulla isht

No Pic available
  • 2016-05-31

Sherr tek burgu i sigurisë së lartë, tre persona konfrontohen me policët

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Fierit pasi janë konfrontuar me  stafin e policisë në burgun e sigurisë së lartë. Blutë kanë arrestuar Altin Patok, 41 vjeç, banues në lagjen Mbrostar Ferko dhe Arbër dhe Blenard  Fejzulla 31 dhe 36 vjeç, të dy banues në lagjen