Rezultate te kerkimit per termin: +Blendi +Fevziu

Total: 1613
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.811Z

Blendi Fevziu braktis Klan-in?

Disa burime të sigurta brenda televizionit Klan kanë thënë për IMA se gazetari dhe drejtuesi i emisionit, Opinion, Blendi Fevziu, në sezonin e ri televiziv do të shfaqet në logon e një ekrani të ri. E pikërisht fale informacioneve të ardhura në redaksinë e IMA, televiz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.934Z

Blendi Fevziu: Pusho!

Moderatori i emisionit “Opinion” Blendi Fevziu, mbrëmë, si çdo të enjte zhvilloi emisionin e tij, por me një tension dhe siklet të madh. Kohëve të fundit është vërejtur se Blendi ka ashpërsuar gjuhën ndaj disa të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.833Z

Blendi Fevziu: Faleminderit Kosovë!

Gazetari i njohur nga Shqipëria, njëherësh drejtuesi i emisionit "Opinion" në KlanTV, Blendi Fevziu ka falënderuar qytetarët e Kosovës me pritejn që ia kanë bërë atij në Prishtinë. "Faleminderit Prishtinës për pritjen e mrekullueshme sot dhe debatin e gjalle. Faleminderit Albatros Rex

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.495Z

Analizë nga Blendi Fevziu: Histori e sajuar ...

Histori e sajuar… Shkruan analisti i njohur Blendi Fevziu në një të përditshme shqiptare, duke sjellë një këndvështrim të tij mbi Historinë 12, ofruar gjimnazistëve për studim. Një histori që për Fevziun tingëllon me botimet plot gropa të periudhës së monizmit, kur Letërsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.728Z

Blendi Fevziu në Prishtinë

Këtë të premte, Shoqata e Botuesve të Kosovës është nikoqire e diskutimit "Ahmet Zogu dhe Enver Hoxha - dy rivalë që shënuan historinë e re të Shqipërisë". Këtë të premte, Shoqata e Botuesve të Kosovës është nikoqire e diskutimit "Ahmet Zogu dhe Enver Hoxha - dy rivalë që shë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.284Z

FOTOT/ Blendi Fevziu si kapiten, në rrjet plas gallata

Blendi Fevziu ka postuar një foto ku drejton një motovarkë. Ai është bashkë me Armand Shkullakun. Por, foto është bërë objekt humori në rrjetet sociale.    

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.351Z

Blendi Fevziu: Rama i tregoi forcën Metës!

Fitore të Ramës, që tregoi forcë dhe Meta që është tërhequr përpara forcës së Ramës. Kështu e komenton gazatari Blendi Fevziu lëvizjen e fundit brenda kabinetit Rama, e cila sipas tij, shuan edhe dilemën se me kë do të dalë LSI në zgjedhjet e qershorit. Në një opinion të pu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama