Rezultate te kerkimit per termin: +Bleona +Mataj

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] bleona / docs[0] 1273 / hits[0] 3589 / keyword[1] mataj / docs[1] 479 / hits[1] 888 /
Rinisin kerkimet per Bleona Mataj
  • 2011-07-15

Rinisin kerkimet per Bleona Mataj

Policia e Shtetit deklaroi se do të rinisin kërkimet për Bleona Matën, vogëlushen e zhdukur, në Zapod të Kukësit që prej 22 majit të vitit 2010. Kërkimet do të nisin në vijën kufitare me Kosovën, në zonën e Dragashi

No Pic available
  • 2011-04-30

Jeta e re pas divorcit. Kam oferta për të hyrë në politikë

Ajo e di shumë mirë çfarë është humbja. Pas gjashtë vitesh eksperiencë në ekran me Njerëz të humbur, Aida Shtino ka menduar të shkruajë një libër me përjetimet e saj të historive njerëzore. Një program që e bëri të njohur dhe popullore, aq sa mund ta kenë zili dhe politikanët

No Pic available
  • 2011-02-21

Zhdukja e Bleonës, merret në pyetje çifti i divorcuar

21/02/2011  Akuzat e ndërsjella në gjykatë mes Zamir e Bukurije Matës, përfundojnë në Prokurori TIRANE- Akuzat e ndërsjella të bëra në gjykatë mes Zamir dhe Bukurije Matës, se secili prej tyre kishte lidhje me zhdukjen e vajzës së tyre 7-vjeçare Bleona Mataj kanë detyruar

No Pic available
  • 2010-12-28

Sherri mes prindërve, akuza rihap çështjen e Bleonës

27/12/2010  Analiza me drejtorin e ri Tonin Vocaj TIRANE-Ardhja në krye të Tonin Vocaj në Drejtorinë e Krimeve të Rënda ka bërë që së shpejti prokurorë e specialistë të kësaj drejtorie të zhvillojnë një analizë, mbi provat e grumbulluara për gjetjen e vogëlushes 7-vjeç

No Pic available
  • 2010-10-25

Ne dy vjet regjistrohen 25 vrasje qe nuk kane autor

25/10/2010Rekord vrasjesh ne Tirane Durres etj. Motivet Banale dhe interesa ekonomike TIRANE- Plot 25 vrasje pa autor kane mbetur pa u zbardhur nga policia e shtetit dhe Prokuroria gjate periudhes vjetore 2009-2010. Ne nje analize te hollesishme te dosjeve te mbetura pa autor rezulton se shifrat me

No Pic available
  • 2010-10-24

Prinderit e Bleones Tani vetegjyqesi

TIRANE-Familjareve te vogelushes 7-vjecare u soset durimi per mungesen e zbulimit te zhdukjes se saj. Bleona Mataj rezulton e zhdukur prej 22 majit te ketij viti diten kur ajo ndoqi kusherirat e saj me te medha gjate kullotjes se bagetive ne mal. Prinderit e vogelushes nga Zapod i Kukesit kercenojne

No Pic available
  • 2010-08-24

Kërkojmë që të krijohet një grup i ri hetimor për vajzën

Letra e familjes “Ne, familjart e voglushes 6-vjeare Bleona Mataj, nga fshati Zapod, e humbur q m 22 maj t ktij viti, krkojm nga ana juaj zbardhjen e problemit, pasi q n ditt e para ju na premtuat se problemi shum shpejt do t zbardhej. Megjithat, kaluan tre muaj dhe nuk ka asnj pist t sakt. N