Rezultate te kerkimit per termin: +Bleona +Qerreti

Meta: total 293 / total_found 293 / time 0.000 / keyword[0] bleona / docs[0] 1285 / hits[0] 3626 / keyword[1] qerreti / docs[1] 389 / hits[1] 535 /
Rikthehet Bleona Qerreti, pozon përsëri nudo
  • 2017-10-11

Rikthehet Bleona Qerreti, pozon përsëri nudo

Bleona Qerreti, një nga këngëtaret më të njohura të showbizit shqiptar që po zhvillon karrierën e saj në Amerikë njihet për fotografitë provokuese. Edhe pse qëndroi disa kohë në heshtje, ajo u kthye më në formë se kurrë me një fotografi të re. Bleona ka pozuar nudo dhe këtë gj

No Pic available
  • 2017-08-09

Bleona Qerreti: Kam nevojë për një shumë të madhe parash

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti duket se ka nevojë për para. Këtë na e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi të bërë në rrjetin e saj social Instagram. Edhe pse na duket i çuditshëm ky fakt, këngëtarja shkruan : Kam nevojë për një shumë të madhe parash. Ende nuk e kemi

Dikur mikesha të ngushta, por sot çfarë mendon Soni për arritjet e Elvanës?
  • 2017-07-03

Dikur mikesha të ngushta, por sot çfarë mendon Soni për arritjet e Elvanës?

Ato dikur ishin mikesha mjaft të ngushta me njëra-tjetrën. Po flasim për këngëtaret Elvana Gjata dhe Soni Malaj. Dyshja e njohur shiheshin kudo bashkë, kur Soni ishte në një lidhje me Flori Mumajesin. Por pas ndarjes së çiftit diçka ndodhi edhe mes dy mikeshave dhe ato shkëputën çdo

No Pic available
  • 2017-05-25

Hani biskota, këshilla e Bleona Qerretit gjatë ndërhyrjes kirurgjikale

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale në qafë duke dhënë një këshillë të pazakontë për të gjithë. Në një video të publikuar nga mjeku Simon, duket e shtrirë në shtrat me një biskotë në dorë duke thënë se mund të bëjë një n

Bleona Qerreti foto nga Hollywood-i me Franco Neron: Italianët e bëjnë më së miri
  • 2017-02-22

Bleona Qerreti foto nga Hollywood-i me Franco Neron: Italianët e bëjnë më së miri

Bleona Qereti është një nga artistet shqiptare që njihet edhe në Hollywood. Këtë herë këngëtarja shqiptare, ka postuar në Instagram një foto, gjatë një mbrëmjeje me Vipa, ku shfaqet me aktorin e njohur italian Franco Nero, i cili e puth Bleonën në faqe. Jam rritur me filmat e këti

No Pic available
  • 2017-01-19

Bleona Qerreti poston video nudo nga vaska

Këngëtarja pa komplekse shqiptare Bleona Qerreti, ka arritur të thyejë disa tabu përmes postimeve të saj në rrjetin social Instagram.  Kësaj radhe bleona  ka publikuar një video, që siç duket është pjesë e ndonjë reklame, në të cilët futet në vaskë krejtësisht nudo. Taking

Bleona Qerreti shpërthen keq ndaj fansave: Mjeranë, nuk më jeni dashur e nuk më duheni
  • 2016-11-10

Bleona Qerreti shpërthen keq ndaj fansave: Mjeranë, nuk më jeni dashur e nuk më duheni

Transmetuar më 10.11.2016 - 09:46 Këngëtarja Bleona Qerreti ka shpërthyer keq ndaj fansave, pasi publikoi një mesazh ku uronte Donald Trump për zgjedhjen e tij si President. Por ky mesazh i saj të cilin e gjeni në galerinë e foto