Rezultate te kerkimit per termin: +Blerand +Stavileci

Total: 486
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.324Z

Kosove qellohet me veze Blerand Stavileci

brbrLevizja Vetevendosje iu rikthye sulmeve me veze ndaj perfaqesuesve te qeverise Shenjestra e radhes ishte ministri i zhvillimit ekonomik Blerand Stavileci Synimi i ketij sulmi sic sqaroi kjo force politike permes nje komunikate ishte per ti treguar kryeministrit se pa terheqje nga marreveshjet m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.478Z

Blerand Stavileci falënderoi kontribuuesit e mbarëvajtjes së Konventës zgjedhore

Gjatë dy ditëve të Konventës VII të Jashtëzakonshme Zgjedhore të Partisë Demokratike të Kosovës patëm një diskutim të pasur me sugjerime, rekomandime dhe ide sa i përket rrugëtimit që e kemi para nesh, tha të hënën Blerand Stavileci në një konferencë për media në të cilën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.517Z

Blerand Stavileci pranoi detyrën nga Fadil Ismajli

Në Ministrinë e Zhvillimit Ekonomik është bërë pranim dorëzimi i detyrës së Ministrit, me ç’rast ish-ministri Fadil Ismajli i ka dorëzuar detyrën ministrit të ri, Blerand Stavileci. Ismajli ka njoftuar Stavilecin me zhvillimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.626Z

Kur Blerand Stavileci, Petrit Selimi e Jeta Xharra takoheshin me Rugovën (Foto)

Në këto fotogradi shihen Blerand Stavileci, Jeta Xharra dhe Petrit Selimi në foto me ish-presidentin Ibrahim Rugova. Fotografia është realizuar në mars të vitit 1997, kur ish-Presidenti Rugova kishte takuar përfaqësuesit e Rinisë Shkollore të Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.665Z

Blerand Stavileci, shkruan për dhjetorin e sukseseve!

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, si duket e ka përmbyllur punën e tij për vitin 2015. Ai përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, i ka radhitur disa prej punëve të tij të muajit dhjetor, muaj të cilin e ka quajtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.162Z

Blerand Stavileci thotë se do të ketë zbutje të tarifave të rrymës (Video)

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci ka pohuar se do të jetë një mekanizëm zbutës i tarifave të rrymës sepse, sipas tij, edhe zyra e rregullatorit të energjisë i rregullon këto tarifa. Këto komente, Stavileci i bëri në emi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.498Z

Stavileci i blinduar, niset për Serbi

Ka filluar mbledhja e shatë vjetore e ministrave të bujqësisë në Kopaonik të Serbisë ku pjesmarrëse është edhe shteti Kosovës. (Foto:Gjatë takimit në Kopaonik të Serbisë) Ja edhe ftesa nga ministri serb, Dr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama