Rezultate te kerkimit per termin: +Blerimit

Total: 96
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.408Z

FOTOT/ Miku i Blerimit (dhe gruaja e tij shqiptare super seksi, që bën tifo për Zvicrën)

Nga  Mensur Krasniqi Ilir Kiki, një shqiptar i Shkupit, është ai që shoqëroi familjen e Blerim Xhemailit gjatë ndeshjes së Zvicrës me Shqipërinë, bashkëshorten, Erjonën dhe djalin e vogël, Luanin.  Dhe duhet thënë se Erjona, ka përbërë një tjetër realitet nga ato të çudits

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.390Z

Hetimi: Shullazi skishte numër telefoni, fliste me të Danit e Blerimit

Prokuroria kërkon verifikimin e pronave dhe pasurisë së Emiljano Shullazit si dhe te të dyshuarve si pjesëtarë të bandës së tij. Nga ana tjetër, kompanitë e telefonisë lëvizëse kanë konfirmuar se Emiljano Shullazi nuk ka numër të regjistruar në emrin e tij. Emiljano Shullazi nuk p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.076Z

Projektet e Blerimit

Nga Express më 05 gusht 2011 në ora 14:44 Aktori i njohur Blerim Destani gjithmonë zë vend në media për projektet e mëdha, por shpeshherë edhe për thashetheme të ndryshme, të cilat lidhen me jetën e tij private. Blerim Destani në një intervistë ka treguar për projektin filmik n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.540Z

  AC Milan e kërkon Xhemailin!“Është e vërtetë se e kërkon Milani, por nuk kemi nënshkruar ndonjë kontratë”, tha për “Lajm”, babi i Blerim Xhemailit

RESHAT IBRAHIMI (Shkup) - Blerim Xhemaili është shumë pranë kontratës me klubin gjigant të Seria A të Italisë, AC Milan. Ekskluzivisht për “Lajm” një informacion të tillë e ka bërë të njohur babai i Blerimit, Fekredin Xhemaili. “Ka shumë oferta për Blerimin në prag të afatit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.719Z

Pulat e Blerimit (Foto)

Aktorit të njohur Blerim Desatnit mbase ju ka kujtuar mësimi “Pulat e Petritit”. Ndërkohë që artistët tjerë më shumë kujdesen për mace dhe qen , Blerimi ndryshe nga kolegët e tij kohën e lirë po e kalon duke u kujdesur p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.347Z

Blerimi

Babai ka kthyer nga Greqia, pasdite von, kur ai ende flinte. N shtpi gjendet vetm Blerimi i vogl me t mn. Vllezrit dhe motra kan shkuar me pushimet verore te daja. Blerimi i ka ln pa prekur dhuratat. At nuk e trheqin lodrat, rrobat, bombonet, as veza kindersurpriz.Ai sillet npr kmbt e t atit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.867Z

Babai: Nga Zori shkoi Blerimi në Kazakistan

I rritur në kushte minimale jetese, Blerim Kadriu ishte bërë pjesë e firmës "Mabetex", e cila së fundmi po ndërtonte një objekt në Astana të Kazakistanit. Por, synimet e Blerimit për t'i krijuar vetes dhe familjes një jetë më të mirë u prenë në gjysmë ditën e hënë, kur nga lar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama