Rezultate te kerkimit per termin: +Blerins

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] blerins / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
Denoncimi i Fiks Fare, 8.000 euro avokatit dhe 500 euro policit
  • 2017-03-02

Denoncimi i Fiks Fare, 8.000 euro avokatit dhe 500 euro policit

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes skandalin e radhës në drejtësi, ku një avokat i mori 8.000 euro një qytetari me qëllim që të ndikonte te gjyqtarët për të pezulluar një urdhër-ekzekutimi. Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes skandalin e radhës në drejtësi, ku një avoka