Rezultate te kerkimit per termin: +Blerina +Luan +Mancellari

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] blerina / docs[0] 2502 / hits[0] 3205 / keyword[1] luan / docs[1] 33160 / hits[1] 44387 / keyword[2] mancellari / docs[2] 44 / hits[2] 57 /
No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2009-07-10

Shpallen emrat fitues, 525 studentë shqiptarë në Itali

 zirina llambroAmbasada Italiane shpall 525 emrat e studentëve shqiptarë, të cilët janë pranuar në universitetet e këtij shteti. Nga data 16-30 korrik, ata do të kenë mundësi të aplikojnë për t’u pajisur me vizë. Me anë të një deklarate për mediat, ambasada ka saktësuar