Rezultate te kerkimit per termin: +Blero +Muharremi

Total: 144
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.867Z

Demanti nga Blerim Muharremi - Blero dhe përgjigjja e Indeksonline

Blerim Muharremi i njohur si Blero ka reaguar ndaj një shkrimi të postuar nga Indeksonline më 12 korrik të këtij viti. Blero ka reaguar për një paragraf të tekstit me titull “Teuta në super-formë”. Bleros i ka mbetur hatri për paragr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.537Z

Arrestohet Blero

Policia e Kosovës e ka arrestuar këngëtarin kosovar, Blerim Muharremi i njohur si Blero. Indeksonline mëson se arsyeja e arrestimit të këngëtarit, ishte sjellja e keqe ndaj stafit policor. Krejt kjo, ndodhi për një parkingin në Pallatin e Rinis dhe t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.569Z

Blero : Fansat ma realizuan ëndrrën (Foto)

Këngëtari Blero Muharremi ka arritur në kulmin e famës. Ai me këngët e fundit është bërë një nga emrat më të kërkuar kudo. Por, gjithë këtë arritje Blero po thotë se e ka falë përkrahjës së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.743Z

Blero promovon i pari spot me 2010

Këngëtari Blero Muharremi është i pari që ka transmetuar spot me 2010-ën Këngëtari Blero ka thyer rekord sa i përket këtë viti në promovimin e spotit të tij, “Veç ti”, të cilin e këndon në bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Zajmina Vajsari. Edhe në këtë spot, këngë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.959Z

Blero-Medes: Mpuc e ki (Foto)

Blero Muharremi, duket se po “shijon” si mos më mirë jetën e tij, si beqar. Projektet muzikore, dhe angazhimet e tija në mbrëmje të ndryshme, kanë bërë që ai të jetë mëse i angazhuar. E në xhirimet e festave të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.805Z

Blero: Hallall te koft Gjithcka Tulant Xhaka !!!

Këngëtarit të njohur, Blero Muharremi, duket t’ju ketë bërë zemra “mal”, pas reagimit të Granit Xhakës në ndeshjen Shqipëri-Kosovë, deri ky i fundit nuk lejoj të nënçmohet flamuri shqiptar. “Hallall te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.009Z

Skandaloze: Blero imiton Hitlerin (Foto)

Këngëtari Blero Muharremi ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shihet se është një bashkim i fotos së tij dhe ish diktatorit gjerman Adolf Hitler. Kjo fotografi që është montazh e që nuk është bërë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama