Rezultate te kerkimit per termin: +Bleros

Meta: total 153 / total_found 153 / time 0.000 / keyword[0] bleros / docs[0] 153 / hits[0] 207 /
No Pic available
  • 2017-01-06

Blero: Kemi këngëtare shumë më të mira, Era Istrefit i ka rënë lotaria

Era Istrefi është kthyer tanimë në një këngëtare me famë botërore. Pavarësisht talentit dhe suksesit të saj me hitin Bon Bon, këngëtarja duket se ka patur edhe shumë fat. Të paktën sipas Bleros. I ftuar në programin Komiteti, kur u pyet për këngëtaret e reja që po synojnë të d

Deklarata bombe e Bleros per Afronen
  • 2016-11-25

Deklarata bombe e Bleros per Afronen

var fbShare url httpvizionplusaldeklarata-bombe-e-bleros-per-afronensize smallbrbrAta jane nje nga ciftet me te famshem te showbiz ne Kosove dhe Shqiperi Pas ndarjes nga bashkeshortja e tij Teuta dhe lidhja pak kohe me pas me Afronen Blero duket se ka prekur qiellin e shtatebrbr brbrNe publikimet e

Afrona tregon me dy fjalë si ndihet në krahët e Bleros
  • 2016-10-02

Afrona tregon me dy fjalë si ndihet në krahët e Bleros

Transmetuar më 02.10.2016 - 07:31 Mjaftojnë vetëm dy fjalë për të treguar si ndihet në krahët e partnerit të saj. Modelja Afrona Dika e cila prej afro dy vitesh është e lidhur me këngëtarin Blero Muharremi, duket tÃ

Blero bën deklaratë të fortë dashurie për Afronën |FOTO
  • 2016-09-06

Blero bën deklaratë të fortë dashurie për Afronën |FOTO

Transmetuar më 06.09.2016 - 07:59 Fundjavën e kaluar këngëtari Blero Muharremi martoi vëllanë, dhe e gjeti veten mes familjarëve dhe njerëzve të tij më të dashur. Krahas vajzës Tara, e cila martonte xhaxhanë, pjes

Vajza e Bleros shkon në klasë të parë: Do më bësh krenar, unë jetoj për ty
  • 2016-09-05

Vajza e Bleros shkon në klasë të parë: Do më bësh krenar, unë jetoj për ty

Transmetuar më 05.09.2016 - 10:00 Sot është një ditë e shënuar për Tara Muharremin, vajzën e vetme të këngëtarit Blero Muharremi. Vogëlushja nis sot klasën e parë, dhe i ati i saj ndihet pafund i emocionuar dhe kre

Blero flet rreth ndarjes me Afronën dhe për librin me detaje nga jeta
  • 2016-08-24

Blero flet rreth ndarjes me Afronën dhe për librin me detaje nga jeta

Transmetuar më 24.08.2016 - 08:24 Këngëtari Blero Muharremi ka treguar se gjatë sezonit të verës kishte planifikuar të këndonte në Turqi, mirëpo për shkak të sulmeve terroriste ishte tërhequr nga ky vendim. I ftuar

Blero pas pajtimit me Afronën, kapet me kolegët
  • 2016-08-10

Blero pas pajtimit me Afronën, kapet me kolegët

Transmetuar më 10.08.2016 - 15:25 Këngëtari Blero Muharremi, rigjeti sërish qetësinë shpirtërore përsa i përket aspektit sentimental, pasi ka rregulluar sërish marrëdhënien e tij me Afronën. M