Rezultate te kerkimit per termin: +Bleros

Meta: total 73 / total_found 73 / time 0.000 / keyword[0] bleros / docs[0] 73 / hits[0] 96 /
Nurtel-Bleros: Kam kompanin time, por mund të kemi bashkëpunim
  • 2014-12-20

Nurtel-Bleros: Kam kompanin time, por mund të kemi bashkëpunim

Bleros këtë vit nuk i kanë shkuar punët mirë si në aspektin profesional ashtu edhe në atë sentimental. Pas ndarjes nga bashkëshortja Teuta Krasniqi, Bleron e kanë shoqëruar edhe ndarje nga ana profesionale. I pari që e braktisi Bleron para

Dhurata nuk dëshiron të besojë që Blero e quajti “psikopate”
  • 2014-12-20

Dhurata nuk dëshiron të besojë që Blero e quajti “psikopate”

Ditë më parë këngëtari i suksesshëm Blero ka folur rreth ndodhive të fundit në lidhje me raportet e tij dhe bashkëpunëtorëve të tij. Ai në një deklaratë dhënë medieve e ka quajtur këngëtaren Dhurata Ahmet

Blero në përgatitje të “sendit tronditës”
  • 2014-12-19

Blero në përgatitje të “sendit tronditës”

Këngëtari i hitit N.U.N dhe më i përfoluri në media kohëve të fundit, Blero është në përgatitje të një surprize të radhës për adhuruesit e tij. Ai së bashku me Astrit Stafën është në realizim t&

Blero "lufton" për kafshatën e gojës
  • 2014-12-19

Blero "lufton" për kafshatën e gojës

"RTV 21" ka filluar me xhirimet festive. Këto ditë shumë këngëtar frekuentojnë lokale e këtij televizioni për të performaur këngët e tyre, që do të transmetohen në netët e festes. Pritjet e gjata i lodhin këng

Ekskluzive: Chipsi largohet nga ‘Elephant’, fajtore Teuta Krasniqi
  • 2014-12-17

Ekskluzive: Chipsi largohet nga ‘Elephant’, fajtore Teuta Krasniqi

Besim Muharremi apo që të gjithë e njohim si ‘Chipsi’ për shumë kohë ka qenë krahu i djathë i këngëtarit Blero Muharremi. Ai ka dhënë një kontribut të madh tek kompania ‘Elephant’ e cila është n&e

Dashuria e vetme Bleros është…
  • 2014-12-17

Dashuria e vetme Bleros është…

Se Blero dhe Teuta janë të ndarë tashmë dihet. Por, ata kanë një dashuri të përbashkët për një person e që është vajza e tyre Tara. Tetua së bashku më të bijën pasi realizuan të një photoshooting jan&

Kush po i mungon Bleros? (Foto)
  • 2014-12-09

Kush po i mungon Bleros? (Foto)

Këngëtari i hitit “N.U.N” Blerim Muharremi apo siç njihet me nofkën Blero ditë më parë ka qëndruar në qytetin e New Yourk-it. Pas ndarjes me aktoren Teuta Krasniqi, Blero ka deklaruar se vajza e tyre Tara do të jetojë me nën&