Rezultate te kerkimit per termin: +Bllaka

Meta: total 14 / total_found 14 / time 0.000 / keyword[0] bllaka / docs[0] 14 / hits[0] 18 /
No Pic available
  • 2012-04-30

Grupi A: Tërbuni e Sukthi, goleada para sfidës direkte

Pukjanët kanë fituar lehtë në fushën e tyre, ashtu si sukthianët në derbi   Rezultatet e javës së 16-të TERBUNI EGNATIA       4-0 ERZENI SUKTHI  1-5 LUZI 2008 KORABI        2-2 PASHTRIKU VELEÇIKU            1-2 OLIMPIKU pushim   Renditja 1.Tërbuni    

No Pic available
  • 2012-04-16

Grupi A: Sukthi mbetet larg me Tërbunin, Luzi fiton derbin

Vetëm 6 gola në 4 ndeshjet e kësaj jave. Në Koplik dhe në Kukës ka tension   Rezultatet e javës së 14-të ERZENI OLIMPIK    1-1 LUZI 2008 EGNATIA         1-0 PASHTRIKU SUKTHI        1-1 VELEÇIKU KORABI          1-0 TERBUNI – pushim   Renditja 1.Tërbu

No Pic available
  • 2012-04-09

Grupi A: Fitore të thella për Tërbunin dhe Sukthin

Dy kryesuesit bindin në fushat e tyre, duke rregulluar edhe golaverazhin  Rezultatet e javës së 13-të SUKTHI VELEÇIKU        4-1 EGNATIA PASHTRIKU  3-1 OLIMPIK – LUZI 2008        1-0 TERBUNI ERZENI           4-0 KORABI – PUSHIM   Renditja 1.Tërbuni 

No Pic available
  • 2012-03-26

Fitorja minimale me Pashtrikun nuk i ka kënaqur tifozët pukjanë

Grupi A: Tërbuni shkëputet, Luzi kërcënon Sukthin   Rezultatet e javës së 11-të EGNATIA KORABI         1-0 OLIMPIKU VELEÇIKU   3-0 TERBUNI PASHTRIKU   1-0 ERZENI – LUZI 2008          2-3 SUKTHI – pushim   Renditja 1.Tërbuni             

No Pic available
  • 2012-03-19

Grupi A: Tërbuni tregon autoritet, fiton derbin e veriut

Sukthi kalon me lehtësi Egnatian. Erzeni dhe Olimpiku barazojnë jashtë fushe   Rezultatet e javës së 10-të PASHTRIKU ERZENI      2-2 VELEÇIKU TERBUNI     0-1 KORABI OLIMPIK                      1-1 SUKTHI EGNATIA                      3-1

SKANDALI/ Nafta me cilësi të dobët, makinat mbushin serviset
  • 2012-01-15

SKANDALI/ Nafta me cilësi të dobët, makinat mbushin serviset

 Pas skandalit të furnizimit me naftë bruto të parkut të Këshillit të Ministrave, Forcave të Armatosura dhe Shërbimit Sekret Shtetëror, tashmë janë qytetarët e thjeshtë që paguajnë rëndë mashtrimit e matrapazëve të tregtisë së karburanteve. Shumicave e makinave që përfunodjn

Skandali i cilesise se karburantit
  • 2012-01-15

Skandali i cilesise se karburantit

Ky fillim viti nisi me rritjen e çmimit të karburanteve. Konsumatorët në mënyrë të vazhdueshme shprehin shqetësimin se paguajnë jo vetëm shtrenjtë për karburantet, por cilësia e tyre, vijon të prodhojë probleme të nj&e