Rezultate te kerkimit per termin: +Bllokimi

Total: 7885
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.443Z

Koçi: Bllokimi i rrugëve, opozita gaboi

Petro Koçi vlerësoi dje se bllokimi i rrugëve nga opozita është komprometues dhe akt i dhunshëm. Duke folur në “Ora News”, ai theksoi se çdo protestë duhet të sanksionohet më mirë nëpërmjet formateve ligjore. Sipas tij, bllokimi i rrugëve është i patolerueshëm, pasi ato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.487Z

Bllokimi i Serbisë forcon kombin shqiptar

Lëvizja Vetëvendosje u ka bërë thirrje qytetarëve të Shqipërisë që të mbështesin nismën e saj për bllokimin e pikave kufitare me Serbinë në respektim të vendimit të Kuvendit të Kosovës për vendosjen e reciprocitetit të plotë ekonomik dhe politik me Serbinë. Kreu i kësaj lëvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.437Z

Bllokimi i rrugëve, Basha: Përgjegjësit para drejtësisë

Reagimi/ Pas një bllokimi prej 15 orësh të aksit nacional në Himarë, për herë të parë reagon kreu i Ministrisë së Brendshme, i cili e cilësoi veprim kriminal bllokimin e rrugëve duke u shprehur se policia duhet të ndërhyjë me gjithë forcën që i jep ligji VLORË - Kreu i Ministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.501Z

Bllokimi i reformës, PS i përgjigjet Metës me Gjinushin

Përpara se LSI të bëhej pjesë e koalicionit me PS, partia e dytë në këtë koalicion ishte PSD e Skënder Gjinushit, një kundërshtar i vendosur i Ilir Metës. Pas ardhjes në pushtet më 2013, Rama i harroi aleatët tradicionalë të Partisë Socialiste, duke qenë se s'ua kishte më nevoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.607Z

Bllokimi i rrugëve, Tirana mbërthehet sërish nga kaosi

Mbyllja e kalimit në Rrugën e Kavajës dhe atë të Durrësit duket se po shkakton një ngërç në qarkullimin e automjeteve, që po reflektohet edhe në akset e tjera rrugore Kaos dhe trafik i rnduar n t gjitha rrugt e kryeqytetit. Kjo sht panorama e rrugve kryesore t Tirans g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.569Z

Franca: Bllokimi hekurudhës, shkaqe sigurie

Franca ka dhënë menjëherë shpjegime në lidhje me bllokimin e njëanëshëm të linjës hekurudhore që e lidh me Italinë. Parisi zyrtar njoftoi se kjo është një masë e përkohëshme për sigurinë publike, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.575Z

Franca Bllokimi hekurudhes shkaqe sigurie

Franca ka dhënë menjëherë shpjegime në lidhje me bllokimin e njëanëshëm të linjës hekurudhore që e lidh me Italinë. Parisi zyrtar njoftoi se kjo është një masë e përkohëshme për sigurinë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama