Rezultate te kerkimit per termin: +Blloshmi

Meta: total 515 / total_found 515 / time 0.000 / keyword[0] blloshmi / docs[0] 515 / hits[0] 1190 /
No Pic available
  • 2017-04-19

Lejuan kamionët me drogë, arrest me burg policëve të portit Durrës

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda po bëhet vlerësimi i masës së sigurisë për të arrestuarit të cilët akuzohen se kanë lejuar kalimin e një sasie prej 10 ton drogë e cila u kap në shtetin fqinj të Italisë Deri tani është dhënë masa e arrestit burg për Mexhit Xhixha,  Maliq K

No Pic available
  • 2017-04-17

Në burg komisariati i portit të Durrësit me në krye shefin

Lejimi i kalimit të sasisë prej 10 ton kanabis në dy episode të ndryshme në shkurt dhe mars 2017 përmes pikave kufitare dhe që me pas u kap në shtetin fqinj të Italisë ka çuar në pranga efektivë të policisë së portit të Durrësit si dhe doganierë të Qafë-Thanës, Durrësit e Tira

Droga me tonë drejt Italisë, 18 punonjës të arrestuar në dogana
  • 2017-04-17

Droga me tonë drejt Italisë, 18 punonjës të arrestuar në dogana

Prokuroria për Krimet e Rënda jep emrat e të arrestuarve në radhët e policisë së portit të Durrësit, si dhe në doganat e Qafë Thanës, Durrësit e Tiranës lidhur me trafikimin e lëndëve narkotike drejt Italisë. Gjatë këtij operacioni të kryer pasditen e djeshme, e diel, janë arres

No Pic available
  • 2017-04-17

Droga, Prokuroria shkrin komisariatin e Portit të Durrësit

Prokuroria për Krime të Rënda shkrin stacionin e Policisë të Portit të Durrësit. Në bazë të një hetimi të Prokurorisë për Krime të Rënda, është urdhëruar arrestimi i një numri të lartë personash, ndër të cilët 10 punonjës policie në Portin e Durrësit, përfshirë edhe she

No Pic available
  • 2017-04-17

Kamioni me drogë, Ora News zbardh dëshmitë që çuan në 18 arrestime

Ora News zbardh dëshmitë e të arrestuarve të cilët zbulojnë si u arrit që kamioni me 8 tonë drogë nga Maqedonia të hynte në Shqipëri dhe qetësisht të zbarkonte në Itali. Kamioni me targa maqedonase ka hyrë në Shqipëri përmes Qafë Thanës më 5 shkurt 2017 dhe në dokumentacion is

No Pic available
  • 2017-03-13

Mbi debatin e ndalimit të filmave

Nga Joni Mithi* Me sebepin e të satës përsëritje të krimeve të regjimit enverist në konsumin tonë mediatik, u dha një shqyrtim në një panel emisioni (jo ndër tekste mësimore) i çështjes së poetëve Blloshmi & Leka. Drejtori i ISKPK, Agron Tufa, përtej trajtimit të çështjes &#

Përplasen Diana Çuli dhe Agron Tufa: Si të zë gjumi ti thuash dikujt vrasës. Ja e vërteta e dënimit të Genc Lekës dhe Vilson Bollshmit
  • 2017-03-10

Përplasen Diana Çuli dhe Agron Tufa: Si të zë gjumi ti thuash dikujt vrasës. Ja e vërteta e dënimit të Genc Lekës dhe Vilson Bollshmit

Ne “Top Story” Agron Tufa këmbënguli se recenca e bërë prej Çulit të poezive të Genc Lekës, çuan në dënimin me vdekje dhe poetit. Ai tha se recenca e shkrimtares ka qenë e ashpër dhe e qëllimshme. Ju tek poezitë që ishin lirika peisazhi, mund ti kishe bërë një inte