Rezultate te kerkimit per termin: +Blushit

Total: 2690
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.365Z

Reagimi i ashper i Blushit

brbrshte zhvendosur ne Parlament konflikti brenda maxhorances qe prej disa ditesh ka ndare ne dy kampe debatin politik ne kampin pro Ben Blushit dhe ne kampin kunder tij Vete deputeti Blushi anetar i kryesise se PS dhe nje nga figurat me te njohura te se majtes ka zgjedhur foltoren e kuvendit per t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.050Z

Kauza e Ben Blushit

Nga Behar Gjoka* Deputeti Ben Blushi, po mbron disa ide, që nuk janë të zyrtarëve të lartë të partisë dhe kjo e bën të vështirë për të, që t'i bëjë fituese ato ide. Gjoka shkruan se Blushi mund të bëhet një maratonomak Skena politike e fillimvitit 2016, vazhdon të ketë në qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.609Z

PS e Elbasanit, peticion kundër Ben Blushit

Rreth 800 anëtarë i bëjnë letër Ramës. Akuza edhe ndaj krerëve socialistë në rreth Pretendimet - Ata, të futur skutave periferike të Elbasanit, vendosin dhe u rekomandojnë drejtorëve të drejtorive që kanë zgjedhur vetë, të punësojnë njerëz që nuk kanë lidhje as me PS-në dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.057Z

Inkuizicioni ndaj Blushit

Transmetuar me 29012016 - 1037 Nga Roland Lamibr br Kritika qe i behet deputetit Ben Blushi nga Partia Socialiste dhe nga nje pjese e opinionit nuk rrok thelbin e asaj qe shpreh Blushi si shqetesim shkruan Lami Sipas tij eshte e nevojshme qe te diskutohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.985Z

“Ishulli” i Blushit, një roman brilant!

• Arian ÇANINjë njeriu që ashtu si unë, mendon se konvertimi në Islam është një fatalitet”. Sa mirë më bënë këto fjalë që Ben Blushi m’i dedikoi duke më dhuruar romanin e tij të parë. Jo për gjë – mendova - por të paktën nuk jam i vetëm në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.909Z

Kritike per kritiket e Blushit

Transmetuar me 27042015 - 2320 br br Nga Andi Bushatibr br Tashme e di e kam degjuar nga kritiket e tij se Ben Blushi eshte nje bukeshkale E di se eshte nje socialist qe po i fut Rames thiken pas shpine ne prag te zgjedhjeve lokale E di gjithashtu se es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.258Z

Të jetosh në ishull; Pro dhe kundër, Blushit

“Suksesi” i librit të Ben Blushit nuk ka ardhur nga mediat, por nga ata që e lexuan librin dhe vendosën të shkruajnë në media, pro dhe kundra. Në këtë përmbajtje dhe nxitje të mendjes së hapur, natyrës mirëfilli politike të Blushit, duket se mori nismën shtëpia botuese “Toena

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama