Rezultate te kerkimit per termin: +Blut

Total: 1163
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.952Z

Luis Manuel Blanko ka besimin e klubit në prag të kampionatit

Dinamo Pavarsisht dshtimit n Superkup, trajneri argjentinas nuk rrezikon postin Luis Manuel Blanko vazhdon t ruaj pozitat dhe besimin e Dinamos, edhe pse dshtimi me Besn, mund t jet dukur i papritur pr disa arsye. N letr, blut niseshin favorit n finalen e Superkups: prve se kan lojtar cilsor, ata j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.676Z

Gjirokastër, pranga studentit, grabiste dhomat e konviktit

GJIROKASTËR- Një student është arrestuar ditën e sotme nga polica e Gjirokastrës i akuzuar për vjedhje. Blutë e këtij qyteti bëjnë me dije se kanë vënë në pranga të riun I.Kutallari student në Universitetin “E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.344Z

Shkarkohet Ancelotti

Carlo Ancelotti nuk është më trajner i skuadrës së Chelseat- thuhet në një deklaratë për mediat të publikuar nga Blutë. Pas një sezoni zhgënjyes, drejtuesit e klubit vendosën që të pushojnë trajnerin italian. &ldq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.783Z

Ferguson: Chelsea dhe City sfidues për titull

Trajneri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, konsideron se Manchester City dhe Chelsea do të jenë dy sfiduesit kryesorë për titullin e Ligës Premier kundrejt skuadrës së tij.   Të dyja klubet nga Mançesteri e kanë filluar sezonin e ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.818Z

Pranga të riu, i grabiti bariut orën ‘Rolex’

MALLAKASTER – Një 25-vjeçar është arrestuar nga blutë e Mallakastrës, pasi akuzohet për vjedhje. Aleks Mukaj, sipas policisë është autor i dyshuar i vjedhjes me dhunë të 77-vjeçarit B.Ismailaj. Mësohet se i moshuari ka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.658Z

Evropa League, sot në 'Amsterdam'finalja Benfika - Çelsi në 20:45

Benfika - Çelsi do të diskutojnë sonte finalen e Ligës së Evropës në 'Amsterdam Arena' në Holandë. Blutë e Londrës diskutojnë kështu finalen e dytë radhazi në një kompeticion Evropian. Trajneri Benitez i shumë kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.886Z

Krujë, gjendet një kufomë buzë lumit, dyshohet se është mbytur

KRUJË- Gjendet në Krujë kufoma e një personi, buzë liqenit të Barunit. Ngjarja është shënuar në mesditë, ndërsa kufoma e një personi i seksit mashkull është gjetur nga banorë të zonës në bregun e liqe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama