Rezultate te kerkimit per termin: +Boby +Maden

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.232Z

France-Shqiperi ja kush e gjykon

Ndeshja e radhes qe Shqiperia do te luaje ne Euro 2016 do jete ajo kunder Frances dhe do te gjykohet nga nje gjyqtar skocezbr br UEFA ka njoftuar se takimi France-Shqiperi do gjykohet nga William Collum ndersa ndihmesit e tij do te jene Boby Maden dhe John Beatonbr br Nuk eshte hera e pare qe sk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama