Rezultate te kerkimit per termin: +Boccone

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] boccone / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2014-06-01

Poezitë e Faslli Halititbefasojnë kritikën italiane

Përkthehet poezia në italisht. Tre autorë italianë komentojnë poezitë e botuara në revistën: "L'ombra delle parole"(Hija e fjalëve)George Linguaglossa, poet dhe një ndër kritikët e mëdhenj të poezisë italia