Rezultate te kerkimit per termin: +Boci

Meta: total 639 / total_found 639 / time 0.000 / keyword[0] boci / docs[0] 639 / hits[0] 1018 /
Përfshihet nga flakët një makinë në dalje të Elbasanit (Foto)
  • 2019-04-08

Përfshihet nga flakët një makinë në dalje të Elbasanit (Foto)

Një automjet është përfshirë nga flakët rreth orës 15:50 në dalje të qytetit të Elbasanit. Një makinë tip Mercedes Benz, teksa ishte në ecje, është rrethuar nga flakë të një zarri të papritur. Në makinë ndodhej si shofer, pronari i mjetit, Mikel M., banor i Elbasanit bashkëshor

Protestuesit mesazh Qazim Sejdinit: Elbasani nuk mund të jetë arkivol!
  • 2019-02-03

Protestuesit mesazh Qazim Sejdinit: Elbasani nuk mund të jetë arkivol!

Ky qytet nuk mund të jetë arkivol! Ky ishte mesazhi kryesor që përçoi një protestë masive e qytetarëve të Elbasanit që u zhvillua mëngjesin e sotëm, me pjesëmarrje të shtresave të ndryshme të shoqërisë. Qytetarët u rreshtuan krah deputetëve të PD-së, për ti treguar kryeministr

Zgjedhjet, tre emra të rëndësishëm mbesin jashtë Kryesisë së PD-së
  • 2019-01-20

Zgjedhjet, tre emra të rëndësishëm mbesin jashtë Kryesisë së PD-së

Këshilli Kombëtar i PD shpalli sot listën fituese të anëtarëve të kryesisë dhe shihet se tre figura të rëndësishme të kësaj force politike kanë mbetur jashtë. Sipas  rezultateve të dala nga numërimi Ervin Salianji, Luciano Boci, Roland Bejko dhe Gert Bogdani, janë me numër të ba

PD mbledh sot Këshillin Kombëtar, çështjet që do diskutohen
  • 2019-01-19

PD mbledh sot Këshillin Kombëtar, çështjet që do diskutohen

Sot në orën 11:00 anëtarët e Këshillit Kombëtar janë thirrur për të votuar për funksionarët që do të drejtojnë Partinë Demokratike në 4 vitet e ardhshme. Në rendin e ditës ka dy çështje shumë të rëndësishme, së pari zgjedhjen e kryesisë se re të Partisë Demokratike, por

Këshilli Kombëtar, Basha rikthen Nishanin në PD (EMRAT)
  • 2019-01-18

Këshilli Kombëtar, Basha rikthen Nishanin në PD (EMRAT)

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar emrat e propozuar nga ai për Këshillin Kombëtar të PD-së. Basha ka vendosur të rikthejë në PD ish-presidentin e Republikës, Bujar Nishani duke e propozuar si kryetar të Këshillit Kombëtar të PD. Kandidatët për anëtarë të kryesi

Studentët largojnë deputetin demokrat: Jemi vetë opozita (Video)
  • 2019-01-11

Studentët largojnë deputetin demokrat: Jemi vetë opozita (Video)

Deputeti demokrat Luçiano Boçi është përzënë nga studentët e Fakultetit të Ekonomikut. Mësohet se Boçi ka shkuar atje për ti ofruar mbështetjen e tij dhe të opozitës për kauzën e tyre, por studentët nuk e kanë pranuar. Unë jam në funksionin tim, u tha Boçi studentëve dhe poli

No Pic available
  • 2018-12-13

Lazarati, a u montua gjyqi ndaj 11 të rinjve për vrasjen e efektivit Basha?

Nëse lexon me kujdes në vendimin prej 260 faqesh të gjykatës, që ka dënuar 11 persona për vrasjen e efektivit të RENEA-s, Ibrahim Basha, aty në radhë të parë vihet re që mungon prova kryesore. Arma e krimit, plumbi, dhe faktorë plotësues të personave të akuzuar. Telefon, që mund t