Rezultate te kerkimit per termin: +Bode

Total: 7548
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.764Z

Bode: S

Ministri i Financave, njekohesisht sekretari i Pergjithshem i PD-se, Ridvan Bode, ka hedhur diten e djeshme poshte zerat per lufte klanesh brenda partise me te madhe ne mazhorance. Keshtu, Bode eshte shprehur dje pas interesimit te gazetareve per kete ceshtje se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

Bode akuzon vendort

Edhe pse t ardhurat n buxhetin e shtetit jan rritur, Ministri i Financave, Ridvan Bode, ka akuzuar bashkit dhe komunat pr munges efiense n mbledhjen e taksave. Gjat nj konference pr shtyp, zoti Bode u shpreh se mosmbledhja e taksave te biznesit te vogel nga bashkite dhe komunat ve ne pikepyetje ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.247Z

Bode apel bankave

Ministri i Financave Ridvan Bode u ka bere thirrje bankave private qe te mos penalizojne pa shkak ekonomine, duke iu referuar sinjaleve paralajmeruese per shtrengimin e kredise per bizneset dhe qytetaret. Kreu i Financave deklaroi se ekonomia shqiptare nuk ka pse te paguaje kostot qe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.869Z

Bode: FMN e knaqur

Ministri i Financave, Ridvan Bode, deklaroi se Fondi Monetar Ndrkombtar ka shprehur vlersime pozitive pr situatn ekonomike n vendin ton. Ministri Bode informoi se fundjavn e kaluar, Bordi i Drejtorve t Fondit Monetar Ndrkombtar miratoi dy dokumentet kryesore pr Shqiprin, rishikimin e marrveshjes V m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.943Z

Bode: Ok, amnistise totale

Qytetaret shqiptare do të detyrohen të bëjnë deklaratën e të ardhurave të tyre personale. (UPDATE) Ministri i Financave Ridvan Bode i ftuar ne emisionin “Top Story” tha se kjo do të ndodhë shumë shpejt.“Pas një jave do të shkojë në parlament ligji për dek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.796Z

Bode, kritika Banks

Ministri i Financave Ridvan Bode, ka bërë një deklaratë të papritur, kur ka kritikuar për herë të parë publikisht politikën monetare të Bankës së Shqipërisë duke e quajtur atë pasive. “Me c’shihet zhvillimet ne zonen euro kane nje dinamizem shume te shpejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.548Z

Bode: Kriza kaloi

Ministri i Financave Ridvan Bode deklaroi sot se ekonomia shqiptare e kaloi krizën dhe i është rikthyer sërish ritmeve të larta të rritjes, që sipas tij dëshmohet nga treguesit më të fundit ekonomikë. “Elementi më i rëndësishëm për ekonominë ka të bëjë më rri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama