Rezultate te kerkimit per termin: +Bodes

Total: 1152
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.306Z

Balla: Hoqëm nga doganat kushërinjtë e Bodes dhe Topallit

Në takimin e radhës mes delegacionit të Parlamentit Europian dhe atij shqiptar, ish- ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, tha se po shkarkohen me dhjetëra njerëz në dogana. Por deputeti i PS, Taulant Balla, iu përgjigj duke thënë se po shkarkohen kushërinjtë e Ridvan Bodes dhe Jozef

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.163Z

Reagon ish- zëdhënësi i Bodes: Sulmi për makinën, hakmarrje për borxhet

Pas lajmit të botuar nga gazeta Panorama mbi makinën me targa fallco të Ridvan Bodes, ka reaguar ish- zëdhënësi i tij, Elvi Fundo. Në një postim të tij, Fundo thotë se Bode ska makinë 90 mijë euro dhe ajo nuk është makina e tij, por e ka mare përkohësisht në përdorim. Ajo makine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.973Z

Balla pas deklaratave te Bodes E turpshme

Reagim i Nenkryetarit te Grupit Parlamentar Socialist Taulant Balla pas deklarates se Bodes Turp i madh per nje minister financash qe gjen kurajon sot te dale e te hedhe vrer mbi opoziten shqiptare nderkohe qe i madh e i vogel pa me sy se si vrasesit e Sali Berishes dhe Lulzim Bashes egzekutuan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.531Z

Rama kërkon dorëheqjen e Bodes, Rushaj: Klienti i tij nuk plotësoi kushtet

Aida MalajLotaria Kombëtare, akuza të ndërsjellta mes kryesocialistit Edi Rama dhe Ministrisë së Financave Lotaria Kombëtare është bërë sërish burim akuzash të ndërsjella mes kryesocialistit Edi Rama dhe Ministrisë së Financave. Gjatë mbledhjes së sotme të grupit parlamentar të PS

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.114Z

Pushimet modeste të Ridvan Bodes

Ish-ministri i Financave në qeverinë "Berisha", Ridvan Bode, është fotografuar në plazhin e Qerretit teksa pushonte me familjen. Bode shihet nën shoqërinë e bashkëshortes dhe vajzës së vogël midis pushuesve të tjerë. Ajo që bie në sy në fotot e fotografuara nga qytetarët, janë di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.124Z

Bushati i përgjigjet Bodes: Po shlyejmë borxhet që ju i krijuat (VIDEO)

Partia Socialiste reagoi sot në lidhje me akuzat e opozitës për situatën ekonomike në vend. Përmes një deklarate, Ervin Bushati në emër të PS-së theksoi se opozita vazhdon të sillet sikur sapo ka rënë nga qielli, e sikur nuk ka asnjë përgjegjësi për gjendjen në të cilën e la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.902Z

FOTO REPORTAZH: Vetëm këtë kërcënim mos ia bëni Bodes!

Share Gazeta Panorama ka sjellë një pamje të dhimbshme të fshatrave të Korçës e Devollit, që janë detyruar të hedhin me mijëra tonë patate, qepë dhe mollë për shkak se nuk kanë ku i shesin. Kështu ndodh çdo vit në fakt. Qindra familje në mbi 22 fshatra kan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama