Rezultate te kerkimit per termin: +Bogdani

Total: 5791
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.373Z

Bogdani drejt Premierligës

Aktualisht, ish-sulmuesi i Kievos është pa skuadër dhë po kërkon një ekip të ri.“Jam në bisedime me dy klube italiane, çezenën dhe Bolonjën, por mund të luaj edhe në Londër, pasi kam një ofertë nga QPR”, ka thënë Bogdani Bogdani është një nga sulmuesit me peshë që mund të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.629Z

Bogdani akuzon Ramën

Tiranë (start)-Partia Demokratike, nëpërmjet zëdhënësit Gerti Bogdani ka hedhur akuza të ashpra kundër kryetarit të Partisë Socialiste. Bogdani ka dënuar sulmin më të fundit, që sipas tij Rama ka ndërmarrë kundër gjyqtarëve dhe gjykatave në vend, duke mos respektuar institucionet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.373Z

Bogdani akuza Ramës

Tiranë (start)-Zëdhënësi i Partisë Demokratike Gert Bogdani tha se Edi Rama zgjodhi ditën e Flamurit për të sulmuar me urrejtjen me ekstreme projektin e shekullit të Shqiptareve. Duke vijuar akuzat ndaj Ramës, Bogdani tha se si urim për festen Kombëtare kreu socialist zgjodhi sulmin nda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.666Z

Bogdani: Rama antishqiptar

Tiranë (start)-Zëdhënësi i Partisë Demokratike Gerti Bogdani duke iu drejtuar në akuza të ashpra kryetarit të Partisë Socialiste, tha sot se Edi Rama me një akt përçarës kombëtar festoi ditën e çlirimit të vendit jo në 28 Nëntor siç e ka faktuar historia, por ne 29 Nëntor siç e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.713Z

Bogdani drejt Kaljarit?

"Kush do të luajë në vendine Suazos? Kaljari ka një ide të mrekullueshme, quhet Erjon Bogdani. Të tjera karakteristika, por Xhampaolo ia ka sugjeruar Celinos"- shkruan gazeta veroneze "L'Arena", që vlerëson se Bogdani te Kaljari është më shumë se një ipotezë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.435Z

Cana - Bogdani

Rikuperimi i kosovarit i bëri të gjithë të mendonin se dueli i pritur mes shqiptarëve në Serinë A do të ndodhte. Kjo sepse sonte luhet një Çezena-Lacio, dy skuadra që e kanë nga një kuqezi në radhët e tyre. Erion Bogdani &e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.287Z

Bogdani: Veliaj antishqiptar

Tiranë (start)-Zëdhënësi i Partisë Demokratike Gert Bogdani, duke folur rreth debatit për mocion natën e shkuar në Kuvend, tha se Rama nxori sot nënkryetarin e Partisë Socialiste, Erion Veliaj, për të zhurmuar disfatën e thellë dhe totale në të cilën ai vetë, me imagjinatën e tij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama