Rezultate te kerkimit per termin: +Bolonjes

Meta: total 426 / total_found 426 / time 0.000 / keyword[0] bolonjes / docs[0] 426 / hits[0] 635 /
No Pic available
  • 2017-06-08

Përplaset nga makina, plagoset drejtuesi i motorit, lëvizte pa kaskë

Nje aksident ka ndodhur ne vendin e quajtur kryqezimi i Bolonjes në Peshkopi ku jane perfshire nje makine tip Ford Fiesta me targa AA 795 EA si dhe nje person me motor. Sipas deshmitareve ne vendngjarje makina tip Ford ka goditur me parakolp nje person qe po levizte me motor ne  vendin e quajt

Berisha probleme ne gju rrezikon vendin e titullarit te Atalanta
  • 2016-11-25

Berisha probleme ne gju rrezikon vendin e titullarit te Atalanta

var fbShare url httpvizionplusalberisha-probleme-ne-gju-rrezikon-vendin-e-titullarit-te-atalantasize smallp styletext-align justifyNje problem ne gju rrezikon ti kushtoje Etrit Berishes vendin mes shtyllave te Atalantes Portieri i Kombetares shqiptare ka ndjere nje shqetesim pikerisht gjate ndeshje

Strakosha serish titullar per Lacion ruan te paprekur porten ne fitoren e skuadres VIDEO
  • 2016-09-26

Strakosha serish titullar per Lacion ruan te paprekur porten ne fitoren e skuadres VIDEO

Lacio fitoi me rezultatin e paster 2-0 kunder Bolonjes ne takimin e vlefshem per Serine A italiane ndersa porta iu besua serish portierit te ri shqiptar Thomas Strakoshabr br Portieri i talentuar luajti qe nga minuta e pare e takimit duke mos pesuar asnje gol ne fitoren e skuadres se tijbr br Dj

Milik dergon Napolin ne krye te serise A
  • 2016-09-18

Milik dergon Napolin ne krye te serise A

brbrNapoli eshte edhe ne kete edicion skuadra anti Juventus ne kampionatin italian Jugoret mposhten 3 me1 Bolonjen ne javen e 3 te kampionatit duke u ngjitur ne kuoten e 9 pikeve ne krye te renditjes Pike te plota per skuadren e trajnerit Sarri e cila pret tani me qetesi derbin e Italise sot mes I

Pranga studentit shqiptar fshehu kanabis ne pantallona
  • 2016-09-12

Pranga studentit shqiptar fshehu kanabis ne pantallona

Nje student shqiptar dhe nje italian perfunduan ne qeli per shitje te lendeve narkotikebr br Sipas mediave italiane mesohet se studentet u ndaluan ne krahinen e Bolonjes teksa udhetonin me nje makine pa ndezur dritat mbase per te mos rene ne sybr br Policia ka ndaluar automjetin e tyre dhe ka ni

Etrit Berisha tek Atalanta
  • 2016-09-01

Etrit Berisha tek Atalanta

brbrEtrit Berisha eshte lojtari i vetem i kombetares shqiptare qe ka bere nje levizje te madh ne diten e fundit te merkatos se veres Portieri i kombetares shqiptare u transferua nga Lazio tek Atalanta ne oret e fundit te 31 gushtit Berisha nuk ishte me zgjedhje e pare per trajnerin e Lazios Simone I

No Pic available
  • 2016-07-09

Rey Manaj zyrtarisht i Peskares

brbrRey Manaj eshte lojtari i radhes shqiptar qe ka ndryshuar skuader per sezonin e ardhshem Sulmuesi 19-vjecar pas vizitave mjekesore ka kaluar ne formen e borxhit nga Inter te te sapoardhurit ne Serine A Pescara Per talentin e kombetares se 21-vjecarve ishin interesuar me pare edhe spanjollet e Sp