Rezultate te kerkimit per termin: +Bonham

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.517Z

FOTO/ Fushata e duhur për të mbrojtur peshqit!

Aktorja Helena Bonham Carter qshtë zhveshur në fushatën e re për të rritur përgjegjësinë ndaj jetës nënujore në Britani Ajo ka pozuar nudo ku shihet duke përqafuar një peshk të madh, të llojit Bigeye Tuna në mbështejtje të Blue Marine Foundation Aktoraj ka thënë se është mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.653Z

Shakira: “Votoni për Obamën”

Superylli latin i muzikës pop, Shakira, ka kërkuar nga latinët amerikanë që të votojnë për Barak Obamën në zgjedhjet e muajit të ardhshëm. Këngëtarja e hitit “Hips Don’t Lie” i është shtuar listës së gjatë të të famshmëve që kanë mbështetur kandidatin demokrat për p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.443Z

Marla Singer

Darien Levani Historia e letërsisë është patetikisht edhe histori dashurish e dashuriçkash, duke u nisur nga Zanafilla. Nuk e dimë nëse Adami e donte Evën apo, si të gjitha martesat me mblesëri, i zuri rrota bishtin e nuk kishte çfarë të bënte. Gilgameshi e donte mikun e tij, ama, po e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.633Z

Hathaway te "Liza në Botën e Cudirave"

Aktorja Anne Hathaway do të jetë Mbretëresha e Bardhë në filmin "Liza në Botën e Cudirave". Filmi do të drejtohet nga Tim Burton për Dinsey. Në castin e aktorëve tashmë është konfirmuar Johnny Depp, i cili do të jetë Berberi i Cmendur, si dhe partnerja e regjisorit, Helen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.747Z

Britani, "Fjalimii Mbretit" fitoiçmimin "Bafta"

LONDER- Filmi "Fjalimi i Mbretit", në të cilin Kolin Firth e luan Mbretin Xhorxh VI, është shpallur filmi më i mirë nga Akademia Britanike për Arte Filmike dhe Televizive, BAFTA.Firth gjithashtu u shpall aktori më i mirë, ndërsa partnerët e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.362Z

Liza ne boten e cudirave shfaq premieren ne Londer

Eshte prezantuar ne “Leicester Square” te Londres filmi me i fundit i Tim Burton “Liza ne boten e cudirave” me nje kaste te zgjedhur aktoresh. Premiera londineze do pasohet nga shfaqja e filmit ne pjesen me te madhe te kinemave boterore. Te pranishem ne premiere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.154Z

Johnny Depp, kapeleberesi i cmendur

Hidhen ne web fotot promocionale te filmit "Liza ne Boten e Cudirave" ne versionin e eksentrikut Tim Burton. Eshte shume e veshtire ta njohesh Johnny Depp, i cili ka rolin e Kapeleberesit te Cmendur.Ndersa Anne Hathaway luan rolin e Mbretereshes se Bardhe, Helena Bonham Carter

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama