Rezultate te kerkimit per termin: +Bora +Zemanin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.012Z

Joana e “Big Brother”: Martesa ime me Janin, e lumtur për zgjedhjen

TIRANE-Ish-banorja e “Big Brother”, Joana Gjuzi, në shtator do t’i drejtohet altarit për t’i thënë “Po” Janit, dashurisë së jetës së saj. Vajza nga Tirana ka nisur me kohë përgatitjet e ditës së madhe dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama