Rezultate te kerkimit per termin: +Boris +Tadi

Total: 1095
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.388Z

Boris Tadiç pritet të vizitojë Kosovën për Pashkët Ortodokse

Presidenti i Serbisë, Boris Tadiç, pritet të vizitojë sot Kosovën për të kremtuar, siç është thënë, me serbët e Deçanit Pashkët Ortodokse. Autoritetet në Kosovë e quajnë të papranueshme vizitën e presidentit serb, po qe se ajo ka për qëllim fushatën zgjedhore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.837Z

Tadi

Presidenti i Serbise, Boris Tadi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.415Z

Boris Tadiç: Synimi i Serbisë integrimi në BE

-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-1610611985 1107304683 0 0 159 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.813Z

Presidenti i Serbisë, Boris Tadiç sot në Kosovë

DEÇAN- Presidenti i Serbisë, Boris Tadiç, pritet të qëndrojë sot në Kosovë me rastin e Krishtlindjeve ortodokse sllave që kremtohen të shtunën. Qeveria e Kosovës ka dhënë pëlqimin e saj për këtë vizitë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.409Z

Ivanov kundërshton Tadiçin

Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, i ka hedhur poshtë pretendimet e homologut të tij serb, Boris Tadiç, se Maqedonia nuk njeh marrëveshjen e arritur me qeverinë e Kosovës për shënimin e vijës kufitare. "Lidhur me çështjen e Kosovës, Maqedonia dhe Serbia kanë qënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.383Z

Tadiç thyen ligjet, konsumon alkool në stadium

BEOGRAD- Policia e Beogradit ka paditur sot presidentin Serb, Boris Tadiç, për shkak se ai ka pirë shampanjë në një stadium futbolli. Policia tha në një deklaratë se presidenti Tadiç së bashku me ministren e sporteve, Snezana Markovic Samardzic dhe kreu i federates Serbe të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.345Z

Tadiç:Nuk janë mbrojtur serbët nga sulmet

Presidenti i Serbisë, Boris Tadiç, u ka dërguar një notë protestë anëtarëve të Këshillit të Sigurimit, Sekretarit të përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara Ban Ki Mun dhe Çekisë, si vendi kryesues i radhës për presidencën e Bashkimit Europian, nëpërmjet së cilës th

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama