Rezultate te kerkimit per termin: +Borusia +Dortmund +Leverkusen

Meta: total 150 / total_found 150 / time 0.015 / keyword[0] borusia / docs[0] 1478 / hits[0] 1924 / keyword[1] dortmund / docs[1] 2601 / hits[1] 3907 / keyword[2] leverkusen / docs[2] 1389 / hits[2] 1975 /
Hamburgu jashtë Bundesligës për herë të parë në histori, Hoffenhaimi shkon në Champions
  • 2018-05-12

Hamburgu jashtë Bundesligës për herë të parë në histori, Hoffenhaimi shkon në Champions

Bundesliga gjermane uli siparin me ndeshjet e javës së 34-t, të cilat u zhvilluan të gjitha pasditen e sotme në orën 15:30. Me titullin kampion që Bayerni e kishte hipotekuar disa javë përpara, sot u dhanë verdiktet mbi skuadrat që do të luajnë në kompeticionet europiane dhe ato që d

Dortmund shkatërron Leverkusenin, konsolidohet në Champions
  • 2018-04-21

Dortmund shkatërron Leverkusenin, konsolidohet në Champions

Borusia Dortmund është rikthyer në momentin më të rëndësishëm dhe ka fituar me rezultatin e thellë 4-0 ndaj një rivali direkt për një vend në zonën Champions, Bayer Leverkusen. Vendasit gjetën golin që në minutën e 13, me anë të Sancho, ndërsa në të 37-ën, Reus humbi një pen

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup

Champions sot perfundon faza e grupeve
  • 2016-12-07

Champions sot perfundon faza e grupeve

var fbShare url httpvizionplusalchampions-sot-perfundon-faza-e-grupevesize smallp styletext-align justifyFaza e grupeve te UEFA Champions League perfundon sot ne platformen Tring dhe Vizion Plus me 8 takimet e fundit Akoma pa u zgjidhur edhe dy vende ne grupet G dhe H Porto kerkon bileten perballe

Champions League kualifikohen 5 skuadra
  • 2016-11-23

Champions League kualifikohen 5 skuadra

var fbShare url httpvizionplusalchampions-league-kualifikohen-5-skuadrasize smallp styletext-align justifyJuventus Real Leicester Monako dhe Bayer Leverkusen ishin 5 skuadrat qe prene nje bilete per ne turin tjeter nje jave nga perfundimi i fazes ne grupe te UEFA Champions League Ne nje ndeshje ku

Faza e grupeve java e parafundit
  • 2016-11-22

Faza e grupeve java e parafundit

var fbShare url httpvizionplusalfaza-e-grupeve-java-e-parafunditsize smallbrbrNdeshje e rendesishme per Juventus ne javen e 5 te fazes ne grupe te UEFA Champions League Ne Ramon Sanchez Pizuan zonja e vjeter kerkon kualifikimin nje jave nga perfundimi i kesaj faze kunder kryesuesve te grupit H Sevi

Champions Borusia Dortmund ne turin tjeter
  • 2016-11-03

Champions Borusia Dortmund ne turin tjeter

var fbShare url httpvizionplusalchampions-borusia-dortmund-ne-turin-tjetersize smallbrbrRezultate surprize ne mbremjen e dyte te javes se 4 te fazes ne grupe te UEFA Champions League Juventus dhe Real shtyne ceshtjen kualifikim pas barazimeve ndersa skuadra e vetme qe preu bileten per ne turin tjet