Rezultate te kerkimit per termin: +Borussias

Total: 129
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.201Z

Schalke harron rivalitetin pergezime Borussias

Schalke 04 harron për një moment rivalitetin e përjetshëm me Borussian e Dortmundit, ndërsa drejtori i përgjithshëm, Horst Held, përgëzoi me fjalët më të mira rivalët e Ruhrit. Ndonëse ngjyrat e Borussias janë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.811Z

Diego Costa objektivi i Borussias

Ndërsa e ardhmja e Robert Lewandowskit do të jetë larg Borussias së Dortmundit dhe mbetet për të përcaktuar vetëm se cili do të jetë klubi i tij i ardhshëm, nënkampionët e Europës kanë hartuar një listë për at&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.223Z

Gjermani Superkupa i takon Borussias

Borussia Dortmund ka mposhtur 2-0 Bayern Munchen dhe ka ngritur trofeun e parë të sezonit të ri, atë të Superkupës së Gjermanisë, e pesta në historinë e saj. Në “Westfalenstadion”, verdhezinjtë e Klopp kanë zhvillu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.143Z

Shpërthimet në Dortmund, shënjestra dyshohet ekipi i Borussias

Kreu i policisë në Dortmund tha se tre shpërthimet pranë autobusit të skuadrës së Borussias kishin si shënjestër ekipin. Prokurori i shtetit u shpreh se është gjetur një letër, e cila po hetohet nëse ka lidhje me shënjestrën e sulmeve. Tre shpërthimet ndodhën mbrëmjen e djeshme, 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.915Z

Arsenali hap konkret, 50 milionë euro Borussias për Aubameyang

Arsenali e ka seriozisht blerjen e Pierre-Emerick Aubameyang të Borussias së Dortmundit. Pasi shiti Alexis Sanchez te Manchester United, duke afruar nga Djajtë e Kuq Mkhitaryan (mbetet thjesht zyrtarizimi), Wenger merr hap konkret për të siguruar shërbimet e sulmuesit nga Gaboni. Sipas Kicker,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.934Z

Champions Manchester United rikthehet fuqishem

0 Rikthim spektakolar i Manchester United ne garen e Champions League Skuadra e Moyes ka arritur te sigu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.929Z

Bajerni Skemi qellim te dobesojme Borussian

Presidenti i nderit i Bajernit të Mynihut, Franz Beckenbauer, këmbëngul se kampionët e Gjermanisë dhe Europës në fuqi nuk blejnë qëllimisht lojtarë të Borussias së Dortmundit për të dobësuar rivalët. Deklarata e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama