Rezultate te kerkimit per termin: +Boshti

Total: 1296
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.865Z

Boshti i së keqes

Petrit Vasili Ndërsa Shqipëria jonë ishte zhytur në kaosin e pashembullt të ndryshimit të sistemit të viteve ‘90, tek kthehesha nga studimet ... jashtë vendit, pasigurinë time të natyrshme për konfuzionin e madh e vinte për fundi optimizmi se e keqja me një kokë e regjimit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.012Z

Reforma zgjedhore, Rama: Boshti i dialogut PS-PD, LSI zgjatim

Kryeministri Edi Rama deklaron dialogu mes PS-PD është boshti i këtij dialogut për reformën zgjedhore ndërsa LSI do të jetë zgjatim i këtij boshti. Në mbledhjen e paradites së sotme të grupit parlamentar Rama tha se para se të ulen në tryezë duhet përcaktuar korniza e qartë bre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.628Z

Pollo: Boshti i Jugut është një projekt i madh kombëtar

Kandidati i Partisë Demokratike në qarkun e Beratit, Genc Pollo në një takim me mbështetës prezantoi projektin për ndërtimin e Boshtit të Jugut. Zv/kryeministri e konsideroi këtë projekt si ndër më të mëdhenjtë në infrastrukturë, ku premtoi finalizimin në mandatin e dytë të Part

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.994Z

Fushata PD, Berisha: Boshti i jugut prioritet i qeverise

Kryeministri Berisha nga qyteti i Beratit deklaroi se boshti i jugut është kryeprojekti i katër viteve që vijnë. Ai premtoi 160 mije vende te reja pune. Berisha sulmon Ramen: "Mos kandidimi i tij, akti më i turpshëm në historinë e pluralizmit". BERAT-  Kryeministri Sali Berisha zh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.156Z

Berisha dhe Boshti i Jugut

Ministri i Punve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit, z. Sokol Olldashi, gjat prezantimit q i bri projektit teknik t autostrads Tiran - Elbasan, e cila prfaqson segmentin e par t Boshtit t Jugut, midis t tjerash tha: “Do t doja t shtoja q ky projekt, n ndryshim nga projektet e tjera,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.028Z

“Boshti i Jugut” ose rruga “Sali Berisha Nr. 2”

Nuk ka asnjë diskutim se “Boshti i Jugut”, ashtu sikundër edhe Rruga “Durrës-Kukës” janë dy vepra që i përkasin iniciativës dhe këmbënguljes ekskluzive të liderit demokrat, Sali Berisha. Për këto dy kryevepra, ai s’ka vetëm meritën si kryeministër, por e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.742Z

"Boshti i Jugut, prioritet i mandatit te dyte"

Kryeministri Berisha deklaroi dje ne Berat se ne mandatin e dyte qeverises se tij, do te nisnin punimet per ndertimin e Boshtit Qendror te Jugut. Sipas Berishes, ky projekt i rendesishem infrastrukturor e shnderron Beratin, si me pare ne nje nga epiqendrat e fuqishme te zhvillimit te vendit. Sipas B

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama