Rezultate te kerkimit per termin: +Botrorin

Meta: total 48 / total_found 48 / time 0.000 / keyword[0] botrorin / docs[0] 48 / hits[0] 66 /
9 gjra q ndoshta nuk i dini pr Katarin
  • 2017-08-21

9 gjra q ndoshta nuk i dini pr Katarin

Sa sht i pasur Katari? Pse bn shopping n bot? A sht e vrtet q t dieln punohet? Dhe mbi t gjitha pse sht n kriz me vendet e tjera t gjirit? Dimensionet Nuk llogariten. Katari sht pak m i madh se Abruzzo ( 11.437 kundr 10.795 km kuadrat). Kjo e bn t 167-tin vend n bot pr nga siprfaqja. Por sht m i pas

Brazili, kombëtarja me vlerën më të madhe në Botëror
  • 2013-12-07

Brazili, kombëtarja me vlerën më të madhe në Botëror

Botërori Brazil 2014 do të na dhuroje një verë të paharrueshme. Nga 12 qershori deri në 13 korrikun e ardhshëm, bota do të mbajë frymën dhe sytë e të gjithëve do të përqëndrohen në Brazil ku do ti jepet jete evenimentit më të rëndësishëm në futboll për vitin 2014. Por me Bot

Zinedine Zidane stërvitet me kombëtaren
  • 2010-09-02

Zinedine Zidane stërvitet me kombëtaren

Franca mendon se nj trajtim psikologjik do t ndihmonte pr t ringritur imazhin e Gjelave, pas fushats s turpshme n Botrorin Afrik e Jugut 2010. E zgjedhja e teknikut Laurent Blank sht Zinedine Zidane! Ylli i Kups s Bots 1998 sht strvitur me skuadrn kombtare, pr ti treguar futbollistve rndsin e fanell

No Pic available
  • 2010-09-01

Fjalori i së ardhmes nuk do të shtypet më në letër

“Mund ta gjeni vetm n internet” Kthesa e “Oxford Dictionary”: “Jemi t sigurt se pas ktij ndryshimi, t gjith t tjert do t ndjekin shembullin ton” Tashm edhe fjalori do t ndryshoj pamjen e tij, nuk do t shtypet m n letr, por do t hidhet n internet. “Oxford Eng

No Pic available
  • 2010-08-26

Murinjo shkatërron Kapelon: Anglia e tij është në kaos

Sulmi Pas Rafa Benitez sulmon Fabio Kapelon. Zhoze Murinjo nuk mundet t’i mbyll klasifi kimet e tij ndrkombtare t ktij prag-kampionati, pa sulmuar nj tjetr koleg t tijin. Kt her n shnjestr sht pikrisht Kapelo, i konsideruar fajtori i vrtet i dshtimit t kombtares angleze n botrorin e zhvilluar

No Pic available
  • 2010-08-26

Doping, akuza ndaj Zizusë dhe Deshamps

Mjeku i Francs N 1998, kur Franca fitoi botrorin, “analizat e gjakut” t disa lojtarve: kishin rezultate anormale”, mbi t gjitha ato t Zidan e Deshamp. Kt e ka pohuar Zhan-Pierre Paklet, mjeku i “Bleus” n 2004 e n 2008, n nj libr n t cilin kritikon trajneri Raimond Dome

No Pic available
  • 2010-08-25

Murinjo, shigjeta Benitezit: Punë ëndrrash falë meje

Trajneri i Realit: “Benitez nuk do t lodhet shum, si m ka ndodhur mua” Portugezi e ka Interin n zemr, por pasardhsin n shnjestr Interin do ta ket gjithmon n zemr, por ka zgjedhur Realin e Madridit dhe ka hedhur prapa shpatullave futbollin italian, t cilin n veanti nuk mundi kurr ta dash