Rezultate te kerkimit per termin: +Botrorit

Total: 35
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

Adriano slargohet nga Flamengo

Edhe pse spekulohej se mund t transferohej te Roma n janar, sulmuesi brazilian Adriano do t mbetet n Flamengo, t paktn deri n vern e ardhshme. Nuk jemi dgjuar asnjher me zyrtart e Roms, por sht e pamjaftueshme t flasim, sepse Adriano nuk dshiron tia dij. Ai synon t mbetet n Brazil dhe t luaj pr Fl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.080Z

Kush është fituesi i vërtet i Kupës së Botës

Ku po shkojnë gjithë këto para dhe kush përfiton vërtet nga botërori? Pr nj koh Sepp Blatter renditej n shkalln e plqyeshmris n Afrikn e Jugut fill pas Nelson Mandels, ather kur bosi i FIFA-s e solli Botrorin 2010 pr t parn her n tokn afrikane. "FIFA sht prfituesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.314Z

Eagle Mobile, 25 abonentë të saj do ndjekin finalen e botërorit 2010 në Johanesburg

25 abonent me fat t “Eagle Mobile” do t ken mundsi t ndjekin finalen e Botrorit “Afrika e Jugut 2010” n Johanesburg, m dat 11 korrik 2010. Pr her t par nj kompani shqiptare mundson ndjekjen drejtprdrejt nga stadiumi, t nj prej evenimenteve m t mdha n bot m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.403Z

Largohet pas Botrorit

Selektori i Brazilit, Carlos Dunga, kat ditur se do t trhiqet pas Kampionatit botror 2010, edhe nse e udhheq Kombtaren drejt triumfit n Afrikn e Jugut. Dunga, i cili ishte emruar n postin e selektorit t Brazilit m 2006, e prcolli ekipin e tij duke u trhequr n Grupin D t Vdekjes me Bregun e Fildish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.868Z

Zhgnjimet e botrorit

Përvec surprizave dhe skuadrave që po shkëlqejnë, ky botëror ka edhe një anë të errët, atë të premtimeve të pambajtura, lojtarëve të dështuar nga të cilët pritej shumë dhe skuadrat që kanë bërë gjithcka keq. Italia, skuadrat afrikane por edhe Blatter janë disa nga zhgënjim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.871Z

Dalin në shitje 38 mijë bileta të botërorit

Rreth 38 mij bileta t Botrorit 2010 kan dal n shitje paraditen e s hns n Johanesburg. mimi i tyre nis nga 165 deri n 250 euro. Biletat jan t ndeshjeve n grupe apo dhe erekfinaleve. Intersimi ka qen i madh pasi jan krijuar radh t gjata. Kupa e Bots do t nis t premten takimin Afrik e Jugut – Mek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.871Z

Yade: Kombëtarja franceze luks i tepruar

Ministri francez i Sportit, Rama Yade ka kritikuar si t ekzagjeruar zgjedhjen e hotelit ku do t qndroj prfaqsuesja e ktij vendi gjat Botrorit 2010. Pezula Resort Hotel quhet holteli i luksit n brigjet e Oqeanit Indian. mimet nisin nga 595 dollar n nat. Ministri francez solli si shembull q nj ekipi s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama